спілка автоматизаторів бізнесу оренда програм автоматизації

+38(093) 170-70-00 

sale@aktiv.ua

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 141

Оренда 1С:Підприємство ― готове рішення для інтернет-магазину

(оновлено 21.08.2020)

*придумайте пароль, который будете использовать для входа

Вже не потрібно говорити про численні переваги професійного програмного забезпечення для супроводу бізнесу. Програма 1С:Підприємство отримала величезну популярність і серед великих компаній, і серед дрібних фірм. Всі керівники знають, що в сучасному виробничому або торговому підприємстві без 1С:Підприємство не обійтися: програма значно полегшує ведення бухгалтерського обліку та складання звітності.

Оренда програмного забезпечення 1С:Підприємство

Але далеко не всі в курсі, що покупка ліцензії та оплата подальшого супроводу ― це не єдиний спосіб використовувати всі функції і інструменти 1С:Підприємство. Вже давно з'явилася альтернатива 1С:Підприємство в Україні. Орендувати програму можна за більш доступною ціною і при цьому використовувати весь той же набір функцій, що і у версії "в коробці". Така послуга здасться особливо цікавою власникам Інтернет-магазинів, у яких немає необхідності в повноцінному офісі, але які користуються всіма можливими інноваціями у веденні бізнесу. Клієнт, який використовує оренду 1С:Підприємство в Україні, отримує доступ до програмного забезпечення на сайті постачальника послуги.

Можна виділити цілий ряд переваг такого варіанту:

  • вільний доступ;
  • мінімізація витрат;
  • автоматизація інтернет-магазину;
  • безпеку.

Кожен з цих параметрів ми розглянемо по-ближче далі в цій статті.

Вільний доступ

Більше не потрібно турбуватися про те, що доступ до сервера 1С:Підприємство розташовується на виділеному комп'ютері. Працювати з 1С:Підприємство як SaaSможна в будь-якому місці, де є вихід в Інтернет. Вам не потрібен власний фізичний сервер і локальна мережа. Всі операції будуть здійснюватися на наших потужних серверах.

Мінімізація витрат

Немає необхідності витрачати кошти на ліцензію і підписку на ІТС, а також системного адміністратора. Все, що Вам потрібно ― це вибрати відповідну конфігурацію і можете сміливо починати роботу в орендованій 1С:Підприємство.

Автоматизація Інтернет-магазину

Можна легко організувати обмін даними між 1С:Підприємство і Вашим сайтом. Вам не доведеться самостійно вводити кожну заявку в 1С:Підприємство. При налагодженій роботі це буде відбуватися автоматично. Це економить і час, і сили підприємця. З'являється можливість більш раціонально використовувати свої ресурси.

Безпека

Ви часто турбуєтеся про втрати бази 1С:Підприємство? Згодні, що це велика неприємність, яка тягне за собою непоправні наслідки. Ніхто не застрахований від того, що з комп'ютером може щось трапитися. Оренда 1С:Підприємство забезпечує максимальний захист Ваших даних, так як відбувається автоматичне резервне копіювання, а, крім того, вся інформація зберігається на потужних серверах. Тому Ваші дані на 100% застраховані від втрат. Весь ризик зводиться до того, наскільки стабільно працює Інтернет. А точку доступу, як відомо, поміняти не проблема.

Ці переваги роблять оренду 1С:Підприємство незамінним помічником у роботі будь-якого підприємства або Інтернет-магазину незалежно від виду продукції, товару або послуг, що надаються. Це програмне забезпечення зробить ведення обліку простим і комфортним. Оренда 1С:Підприємство ― це зручно, доступно і вигідно!

*/

Ваша заявка прийнята!

Наш менеджер зв'яжеться з вами,
а поки ми пропонуємо дізнатися про важливі моменти роботи в BAS Бухгалтерія КОРП.