Кваліфікований електронний підпис (КЕП)
Кваліфікований електронний підпис дає юридичну силу електронному документу, так само як і мокра печатка або ж підпис на папері. Маючи власний електронний підпис, Ви робите можливим повноцінний електронний документообіг з державою і контрагентами.
Замовити
Що таке КЕП і токен?
КЕП або кваліфікований електронний підпис
Набір електронних даних, які дають можливість ідентифікувати особу, що підписалась і підтвердити цілісність підписаного документа. Електронний підпис використовується як аналог мокрої печатки або підпису на паперових документах юридичними і фізичними особами.
Токен
(Secure Token)
Захищений носій електронного підпису. Відповідно до Закону України "Про електронні довірчі послуги" від 07.11.2018 року, для накладання електронного підпису необхідно використовувати захищений носій, незалежно від форми власності та виду діяльності підписанта.
Навіщо потрібен КЕП?
Електронний підпис забезпечує безпеку і надійність електронного документообміну. КЕП має такі властивості:
Ціни*
7 листопада 2020 року закінчився перехідний період, коли одночасно в Україні можна було використовувати ЕЦП та КЕП.
Закон № 2155 «Про електронні довірчі послуги» набув чинності 7 листопада 2018 року. Він ввів поняття кваліфікованого електронного підпису (КЕП) та скасував — ЕЦП. Упродовж двох років з моменту набуття чинності нових норм діяв перехідний період, коли платники податків могли використовувати ЕЦП, а по закінченню строку дії змінювати їх на КЕП. Перехідні два роки збігають саме 7.11.2020 року.
Ваша заявка прийнята!
Наш менеджер зв’яжеться з Вами,
а поки пропонуємо ознайомитися з нашоюкнигою по роботі з первинними документами..