спілка автомазитароії бізнесу оренда програм автоматизації

0-800-750-680 

sale@aktiv.ua

BAS АГРО. Бухгалтерія!

Програма BAS АГРО. Бухгалтерія вирішує всі задачі, які стоять перед бухгалтером сільськогосподарського підприємства. Неважливо займається ваше підприємство рослинництвом, тваринництвом, птахівництвом, переробкою чи реалізацією сільськогосподарської продукції, рішення підходить для всіх цих видів діяльності.

Заполните форму

и на указанный e-mail Вам будет выслан файл с книгой в формате PDF

Уже зарегестрированы?

Зручно ведіть бухгалтерський та податковий облік та готуйте регламентну звітність! А для додаткових функцій інтегруйте программу з іншими рішеннями на платформі BAS.

Функціональні можливості BAS АГРО. Бухгалтерія

Ціни

BAS АГРО (1 робоче місце)

11700грн

BAS АГРО (Додаткове робоче місце)

5820грн

BAS АГРО (5 робочих місць)

20100грн

Купуючи програму BAS АГРО. Бухгалтерія з ІТС в Актив-Софт, ви отримуєте:

4 місяці супроводу

Отримайте 4 місяці безкоштовного супроводу при оплаті на 8 місяців. Економія становить від 5450 грн на рік! * Пропозиція тільки для нових клієнтів

FREDO:Звіт для 1 ЄДРПОУ

Надсилайте звіти в контролюючі органи безоплатно через електронний сервіс FREDO: Звіт та економте ваш час! Обмінюйтеся накладними, коригуваннями, первинними документами і звітами в два кліка.

Лінія консультацій

Отримуйте експертні консультації з бухгалтерського та податкового обліку в програмі, а також технічну підтримку по роботі в BAS. Керуйтеся тільки достовірними даними!

Автоматичні оновлення

Ваша програма завжди оновлена до останнього релізу завдяки AktivUpdater. Сервіс автоматично завантажує і самостійно проводить оновлення BAS Бухгалтерія КОРП у встановлений вами час.

Онлайн-сервіс "RDI Service"

Отримуйте автоматичні оновлення довідкової інформації в BAS. Курси валют, ставки податків, банки і багато іншого тепер не потрібно вводити вручну.

Онлайн-сервіс "FREDO ДокМен"

Інтеграція з BAS, KBS дозволяє обмінюватися документацією з партнерами всього в пару кліків миші. Працюйте з контрагентами онлайн і економте папір.

Консультації аудитора

Уточнюйте хвилюючі вас питання в звітності у фахівців. 12 консультацій на рік для того, щоб ви не сумнівалися в тому, що заповнюєте все правильно.

Сервіс "Лекторій"

Отримуйте онлайн-доступ до семінарів з важливих для бухгалтера темам, переглядайте відеозаписи і будьте завжди в курсі оновлень в законодавстві.

Модуль АС+

Працюйте зручно з додатковим модулем АС +, який додає до функціоналу BAS АГРО. Бухгалтерія управлінські звіти і розширює можливості податкового обліку. Модуль входить в послугу ІТС.

СУМНІВАЄТЕСЯ У ВИБОРІ ТАРИФУ?

Замовляйте зворотній дзвінок і наш менеджер допоможе вам!

Заполните форму

и на указанный e-mail Вам будет выслан файл с книгой в формате PDF

Уже зарегестрированы?

Решения на платформе BAS

*/

Ваша заявка прийнята!

Наш менеджер зв'яжеться з вами,
а поки ми пропонуємо дізнатися про важливі моменти роботи в BAS Бухгалтерія КОРП.