спілка автоматизаторів бізнесу оренда програм автоматизації

0-800-750-680 

sale@aktiv.ua


Онлайн-курси

Онлайн-курси від «Актив-Софт» – це інформативні відеоуроки, практична робота в онлайн-версії програми обліку, постійний супровід викладача та велика бібліотека з корисними матеріалами.

Вивчення курсу підтверджується сертифікатом, який стане вагомим додатком до вашого резюме та допоможе отримати бажану роботу.

Вивчайте інформацію, вибирайте курс та навчайтеся!

Бухгалтерський облік в україні

Курс для новачків, що бажають освоїти професію з нуля, та приватних підприємців, які хочуть вести свою бухгалтерію самостійно. Він також допоможе діючим бухгалтерам актуалізувати свої знання, підвищити кваліфікацію та отримати консультації від провідних спеціалістів у цій галузі.

Дізнатися більше

Використання прикладного рішення «BAS бухгалтерія»

Курс з вивчення роботи в «BAS бухгалтерія», який допоможе бухгалтеру стати фахівцем у цій справі. Бухгалтери навчаться вести всі види обліку у програмі, а їх знання підтвердить сертифікат.

Дізнатися більше

Облік у «BAS Бухгалтерія КОРП»

Курс для бухгалтерів, які збираються працювати у цій конфігурації, та головних бухгалтерів, що хочуть взнати всі секрети BAS «Бухгалтерія КОРП» і витрачати менше часу на ведення обліку та складання звітності. Він також підійде для бухгалтерів-початківців, які хочуть підвищити свою цінність на ринку праці.

Дізнатися більше

Робота в «BAS АГРО. БУХГАЛТЕРІЯ»

Курс для бухгалтерів, які хочуть навчитися повноцінно працювати з програмою та вести бухгалтерський і податковий облік сільськогосподарського підприємства. Після закінчення курсу бухгалтер матимуть всі навички, необхідні для самостійної роботи в програмі, а їх знання підтвердить офіційний сертифікат.

Дізнатися більше

Управлінський облік в конфігурації УТП

Допоможе розібратися у всіх нюансах програми та швидко освоїти тонкощі роботи в ній. Студентам відкриється доступ до відеоуроків у будь-який час доби та до практичних занять через онлайн-доступ до конфігурації. 

Дізнатися більше

BAS Комплексне управління підприємством

Онлайн-курс, який допоможе набути навички та знання, необхідні для роботи в програмі. Теоретичні заняття дадуть можливість ознайомитись з функціоналом, а онлайн-доступ до  «BAS Комплексне управління підприємством» дозволить отримати практичні навички.

Дізнатися більше

Онлайн-навчання – можливість поєднувати роботу з отриманням нових знань та не забувати про сім'ю.

Це зручний графік освоєння нового матеріалу, який створюєте ви самі, а ще офіційний сертифікат, що отримують студенти після проходження фінального тесту.

Не знаєте, з чого почати?

Замовляйте зворотній дзвінок, і наш менеджер підбере для вас курс відповідно до ваших знань та мети навчання.

*/

Ваша заявка прийнята!

Наш менеджер зв'яжеться з вами,
а поки ми пропонуємо дізнатися про важливі моменти роботи в BAS Бухгалтерія КОРП.