спілка автоматизаторів бізнесу оренда програм автоматизації

+38(093) 170-70-00 

sale@aktiv.ua

Переваги 1С : Підприємство Онлайн для бухгалтера

(оновлено 21.08.2020)

*придумайте пароль, который будете использовать для входа

1С:Підприємство Онлайн ― вигідне і просте рішення для середніх і малих компаній, завдяки якому можна вести бухгалтерський облік без додаткових витрат на покупку, впровадження, подальший супровід 1С : Підприємство і підтримку необхідного обладнання в робочому стані (робочих станцій і серверів).

При замовленні послуги 1С:Підприємство Онлайн, ви платите тільки невелику орендну плату за використання потрібної конфігурації 1С:Підприємство. При цьому сама програма працює на сервері компанії, де обслуговується і супроводжується кваліфікованими фахівцями. Доступ до бази надається по персональному логіну та паролю через мережу Інтернет.

Переваги "Хмарної" версії 1С:Підприємство для бухгалтера

Надійне зберігання бази

Тричі на тиждень створюється резервна копія вашої бази даних в "хмарне" сховище. На нашому сервері бази даних постійно копіюються на випадок помилки користувача або збою. Резервні копії шифруються і зберігаються на іншому сервері, що дозволяє відновити дані в будь-який, навіть найбільш непередбачуваній ситуації.

Крім цього, бази 1С:Підприємство захищені від зломів, вірусів, виходу з ладу обладнання та несанкціонованого доступу. Ми робимо всі зусилля, щоб ваша база даних перебувала під захистом.

Мобільність

Всі співробітники компанії можуть працювати в програмі 1С:Підприємство по віддаленому доступу, перебуваючи вдома, у відпустці або у відрядженні. Крім того, друкувати документи з програми можна на принтері, розташованому в офісі. Таким чином, працювати в 1С:Підприємство можна з будь-якої точки світу, з будь-якого пристрою, 24/7 через Інтернет.

Конфіденційність фінансової інформації

Більше немає необхідності зберігати фінансову інформацію на робочому столі комп'ютера. При оренді 1С:Підприємство всі дані будуть зберігатися в захищеному дата-центрі. Вам більше не загрожує несправність техніки, вилучення або крадіжка комп'ютера, на якому була конфіденційна інформація. Ніхто крім вас і довірених вам осіб не отримають доступ до 1С:Підприємство Онлайн. Крім цього, ви можете розмежувати доступ до даних конкретних користувачам.

Територіальний розподіл

Якщо ваша компанія має кілька офісів або філій, то 1С:Підприємство Онлайн спеціально для вас. Вам більше не треба буде обмінюватися величезними файлами 1С:Підприємство. Доступ до програми буде доступний кожному співробітнику, хто має логін і пароль. База даних зберігатися централізовано, що дозволяє отримати до неї доступ з різних відділень.

Фінансова вигода

Можливість залучення працювати співробітникам на віддаленій основі. Це дозволяє економити на організації робочого місця в офісі і, в той же час, розширювати офіс за рахунок збільшення числа працівників. Робота в програмі 1С:Підприємство віддалено нічим не відрізняється від роботи в офісі. Головна перевага полягає в тому, що співробітник значно заощаджує час на дорогу в офіс.

Лінія консультацій

У вартість "1С:Підприємство Онлайн" включені консультації користувачів. Послуга включає: консультації по конфігурацій, консультації з бухгалтерського обліку та розрахунку зарплати в 1С:Підприємство, а також інформаційна підтримка.Зацікавилися сервісом 1С:Підприємство в «хмарі»?

Спробуйте його на практиці! Тестуйте 1С:Підприємство Онлайн протягом 14 днів.
Складіть власну думку про "Хмарну" версію 1С:Підприємство.

*/

Ваша заявка прийнята!

Наш менеджер зв'яжеться з вами,
а поки ми пропонуємо дізнатися про важливі моменти роботи в BAS Бухгалтерія КОРП.