спілка автомазитароії бізнесу оренда програм автоматизації

0-800-750-680 

sale@aktiv.ua


Акції

На цій сторінці зібрані спеціальні пропозиції від «Актив-Софт». Знижки, бонуси та акції, які дозволять вам не тільки вдосконалити ПО, а й заощадити. Не упустіть свою вигоду!

Сервер із подарунками

Сервер із подарунками

Акція діє до

Давно планували перенести офіс на хмарний сервер і облаштувати дистанційний офіс для працівників? Тоді зараз саме час! Орендуйте сервер і ми перенесемо ваші ліцензійні програми на нього безкоштовно, а також подаруємо місяць безкоштовного користування сервером. Не зволікайте! Починайте працювати через хмару!

Хочу орендувати сервер
Клієнт-банк у подарунок

Клієнт-банк у подарунок

Акція діє до

Втомилися від того, що до основної програми обліку необхідно купувати ще купу додатків? Та ще й не всі вони інтегруються між собою! Актив-Софт пропонує Клієнт-банк у подарунок до BAS АГРО. Купуйте програму і не думайте про необхідність додатків!

Дізнатися подробиці
Що таке додатковий модуль АС+ від Актив-Софт?

Що таке додатковий модуль АС+ від Актив-Софт?

Акція діє до

  • формування управлінських звітів;
  • розширений вибір друкованих форм;
  • нарахування зарплати з урахуванням відпусток і лікарняних.

Як це отримати? Перш за все вам потрібна програма BAS Бухгалтерія, BAS КОРП або BAS АГРО, бо модуль розрахований на роботу з ними. Другий крок: до вашої програми має бути оформлена послуга ІТС від Актив-Софт в тарифах Експерт чи Профі. Третій крок: спробувати та оцінити всі переваги зручної роботи.

Спробувати
Працюй і навчайся

Працюй і навчайся

Акція діє до

Компанія переходить на нову програму ведення обліку, а бухгалтер не вміє в ній працювати? В Актив-Софт є рішення! Придбайте Управління торговим підприємством 8 та отримайте у подарунок онлайн-курс навчання цій програмі. 11 тем, 40 годин і все це можна пройти з дому, а потім відпрацювати навички у власній програмі. Спробуйте, це просто!

Хочу програму і курс навчання
*/

Ваша заявка прийнята!

Наш менеджер зв'яжеться з вами,
а поки ми пропонуємо дізнатися про важливі моменти роботи в BAS Бухгалтерія КОРП.