спілка автомазитароії бізнесу оренда програм автоматизації

0-800-750-680 

sale@aktiv.ua

BAS Управління торгівлею!

Програма BAS Управління торгівлею ― це рішення для підвищення ефективності діяльності торгового підприємства. Ви зможете автоматизувати управлінський і оперативний облік, планувати торгові, складські та фінансові операції, працювати з актуальною інформацією і створювати звіти.

Заполните форму

и на указанный e-mail Вам будет выслан файл с книгой в формате PDF

Уже зарегестрированы?

Легко плануйте обсяги продажів! Розраховуйте витрати на закупівлі в кількісних і сумових показниках, виконуйте асортиментне планування і ведіть моніторинг торговельної діяльності. Підтримуйте високу ефективність роботи персоналу і спростіть управління підприємством з BAS Управління торгівлею.

Функціональні можливості BAS Управління торгівлею

Ціни

Настройка и установка Управление торговлей, а также комплект документации по работе в программе совершенно бесплатно

ПРОФ ВЕРСІЯ (ВКЛЮЧЕНО 1 РОБОЧЕ МІСЦЕ)

8400грн

КЛІЄНТСЬКА ЛІЦЕНЗІЯ НА 1 РОБОЧЕ МІСЦЕ

3300грн

КЛІЄНТСЬКА ЛІЦЕНЗІЯ НА 5 РОБОЧИХ МІСЦЬ

11610грн

КЛІЄНТСЬКА ЛІЦЕНЗІЯ НА 10 РОБОЧИХ МІСЦЬ

22290грн

КУПУЮЧИ ПРОГРАМУ BAS УПРАВЛІННЯ ТОРГІВЛЕЮ З ІТС В АКТИВ-СОФТ, ВИ ОТРИМУЄТЕ:

4 місяці супроводу

Отримайте 4 місяці безкоштовного супроводу при оплаті на 8 місяців. Економія становить від 4100 грн на рік! * Пропозиція тільки для нових клієнтів

FREDO:Звіт для 1 ЄДРПОУ

Надсилайте звіти в контролюючі органи безоплатно через електронний сервіс FREDO: Звіт та економте ваш час! Обмінюйтеся накладними, коригуваннями, первинними документами і звітами в два кліка.

Лінія консультацій

Отримуйте експертні консультації з бухгалтерського та податкового обліку в програмі, а також технічну підтримку по роботі в BAS. Керуйтеся тільки достовірними даними!

Автоматичні оновлення

Ваша програма завжди оновлена до останнього релізу завдяки AktivUpdater. Сервіс автоматично завантажує і самостійно проводить оновлення BAS Бухгалтерія КОРП у встановлений вами час.

Онлайн-сервіс "RDI Service"

Отримуйте автоматичні оновлення довідкової інформації в BAS і 1С:Підприємство. Курси валют, ставки податків, банки і багато іншого тепер не потрібно вводити вручну.

Онлайн-сервіс "FREDO ДокМен"

Інтеграція з BAS, KBS і 1С:Підприємство дозволяє обмінюватися документацією з партнерами всього в пару кліків миші. Працюйте з контрагентами онлайн і економте папір.

Консультації аудитора

Уточнюйте хвилюючі вас питання в звітності у фахівців. 12 консультацій на рік для того, щоб ви не сумнівалися в тому, що заповнюєте все правильно.

Сервіс "Лекторій"

Отримуйте онлайн-доступ до семінарів з важливих для бухгалтера темам, переглядайте відеозаписи і будьте завжди в курсі оновлень в законодавстві.

СУМНІВАЄТЕСЯ У ВИБОРІ ТАРИФУ?

ЗАМОВЛЯЙТЕ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК І НАШ МЕНЕДЖЕР ДОПОМОЖЕ ВАМ.

Заполните форму

и на указанный e-mail Вам будет выслан файл с книгой в формате PDF

Уже зарегестрированы?

Решения на платформе BAS

*/

Ваша заявка прийнята!

Наш менеджер зв'яжеться з вами,
а поки ми пропонуємо дізнатися про важливі моменти роботи в BAS Бухгалтерія КОРП.