спілка автоматизаторів бізнесу оренда програм автоматизації

+38(093) 170-70-00 

sale@aktiv.ua


Звітність та документообіг

Програми для подання електронної звітності здатні практично в лічені хвилини доставити звіт або документ адресату. Кожна з них має свій функціонал, але всі програми об'єднує те, що вони значно спрощують та прискорюють документооборот.

Кому потрібні програми електронного документообігу

Підприємцям

Підприємцям,
щоб спростити ведення господарської діяльності

Малим підприємствам

Малим підприємствам
для економії часу

Великим компаніям

Великим компаніям,
щоб швидко формувати і здавати звіти

Особливості та функціонал

M.Е.Doc

M.Е.Doc

Надійний і функціональний сервіс здачі податкової та бухгалтерської звітності зі зручним інтерфейсом. Він дозволяє працювати не тільки зі звітами, а й з іншими документами: податковими накладними, актами, рахунками.

Програма універсальна, її можуть використовувати компанії і підприємці, що працюють в будь-яких галузях. Вона підходить для підприємств з будь-якою формою оподаткування.

Скачати M.Е.Doc
СОТА

СОТА

Зручний онлайн-сервіс здачі податкової звітності від розробників M.E.Doc. Всі форми звітів до контролюючих органів можна здавати без встановлення програмного забезпечення, просто з веб-браузера. Для цього достатньо мати під рукою планшет або телефон.

Сервіс працює з податковими накладними та розрахунками коригування; формує декларації, використовуючи книгу доходів; дозволяє відправляти запити в податкову і виконує інші завдання.

Сервіс СОТА
FREDO:Звіт

FREDO Звіт

Ще один сервіс здачі податкової та бухгалтерської звітності, який дозволяє реєструвати податкові накладні, формувати і відправляти звітність до контролюючих органів, а також надсилати і отримувати документи контрагентам.

Важлива перевага – можливість автоматичного заповнення звіту даними з BAS будь-якої конфігурації в один клік.

Замовити FREDO Звіт
FREDO:ДокМен

FREDO ДокМен

Відмінний сервіс електронного документообігу, який особливо затребуваний серед користувачів програм автоматизації бізнесу. Він дає можливість відправляти електронні первинні документи контрагентам без створення їх друкованих копій.

ПО дозволяє формувати документи безпосередньо в сервісі за готовими шаблонами. Він дає можливість підписувати і відправляти їх користувачам подібного сервісу, а також сервісів M.E.Doc і СОТА.

Замовити FREDO ДокМен
FlyDoc

FlyDoc

Це модуль, який інтегрується прямо в вашу програму автоматизації бізнесу і дозволяє обмінюватися документами прямо з неї. Він сумісний з будь-якими конфігураціями, а обмін документами можливий з іншими сервісами за допомогою сервера «ПТАХ» або відправки посилання на пошту, в месенджери.

Ціни на FlyDoc
Токены для КЭП

Токени для КЕП

Це захищені носії електронних підписів, які створені відповідно до законодавства України. Ключі генеруються всередині токена і існують в одному екземплярі.

Токени надійно захищені паролем, прості у використанні і, що важливо: їх не потрібно періодично міняти. Ви купуєте токен один раз, і у вас більше не виникає потреби платити гроші за створення електронних ключів.

Отримати КЕП

Контакти

*/

Ваша заявка прийнята!

Наш менеджер зв'яжеться з вами,
а поки ми пропонуємо дізнатися про важливі моменти роботи в BAS Бухгалтерія КОРП.