спілка автомазитароії бізнесу оренда програм автоматизації

0-800-750-680 

sale@aktiv.ua


ПРРО

  • На зміну РРО, які довгий час використовувалися для податкового контролю реалізації товарів і проведення грошових операцій, прийшло сучасне програмне забезпечення – ПРРО. Програмний касовий апарат виконує ті ж завдання, що і звичайний РРО, але має значно більший функціонал.
  • Онлайн РРО встановлюється на будь-який гаджет: комп'ютер, планшет, смартфон. Чеки видаються зручним для покупця способом: вони можуть бути відправлені через месенджери, електронну пошту, смс. Ще один варіант отримання чека – сканування QR-коду.

Кому потрібен електронний РРО

Частным предпринимателям

Приватним підприємцям,
щоб законно вести господарську діяльність

Суб'єктами малого підприємництва

Суб'єктами малого підприємництва
для правильного оформлення і обліку платежів

Великим компаніям

Великим компаніям
для повного обліку і контролю розрахункових операцій

Програмне забезпечення і функціонал

Cashalot

ПРРО Cashalot

Програмний РРО Cashalot (Кашалот) – продукт від розробника M.E.Doc. Хороша альтернатива касових апаратів, яка допомагає швидко реєструвати розрахункові документи на сервері ДПС і має великий функціонал.

ПРРО підходить для бізнесу будь-якого типу і розміру. Дозволяє повністю автоматизувати роботу каси і приймати будь-які форми оплати. До Cashаlot можна підключати ваги, сканери штрих-кодів і принтери для роздрукування чеків.

РРО Cashalot
СОТА

ПРРО СОТА Каса

СОТА Каса – це ще один програмний РРО в Україні від розробника M.E.Doc, зручна заміна звичайного касового апарату з доступом до інтернету. Він володіє розширеним функціоналом і легкий в роботі.

Наявність такого ПО дозволить компанії або підприємцю заощадити на придбанні касового апарату і автоматизувати роботу з прийому платежів.

СОТА Каса

Контакти

*/

Ваша заявка прийнята!

Наш менеджер зв’яжеться з Вами,
а поки пропонуємо ознайомитися з нашою книгою по роботі з первинними документами.