спілка автоматизаторів бізнесу оренда програм автоматизації

+38(093) 170-70-00 

sale@aktiv.ua


ПРРО

На зміну РРО прийшло сучасне програмне забезпечення – ПРРО. Програмний касовий апарат виконує ті ж завдання, що і звичайний РРО, але має значно більший функціонал. Окрім можливостей класичного РРО, в ньому є інструменти для оптимізації бізнес-процесів, пов'язаних з роботою кас.

Онлайн-РРО встановлюється на будь-який гаджет, чеки видаються зручним для покупця способом: через месенджери, електронну пошту, смс та сканування QR-коду.

Кому потрібен програмний РРО

Частным предпринимателям

ЮРИДИЧНИМ ОСОБАМ

Суб'єктами малого підприємництва

ФОП – ПЛАТНИКАМ ЄДИНОГО ПОДАТКУ ІІ–IV ГРУП

Великим компаніям

ФОП НА ЗАГАЛЬНІЙ СИСТЕМІ ОПОДАТКУВАННЯ

Чому варто обрати програмний РРО?

Ціна програмних в рази нижча за апаратні РРО

Спрощена процедура реєстрації РРО

Жодних витрат на обслуговування касових апаратів

Швидка організація будь-якої кількості кас

Автоматичне формування звітів

Ми пропонуємо наступне програмне забезпечення:

Cashalot

ПРРО Cashalot

Програмний РРО Cashalot – продукт від розробника M.E.Doc. Хороша альтернатива касовим апаратам, яка допомагає швидко реєструвати розрахункові документи на сервері ДПС і має обширний функціонал.

ПРРО підходить для бізнесу будь-якого типу і розміру. Дозволяє повністю автоматизувати роботу каси і приймати будь-які форми оплати. До Cashаlot можна підключати ваги, сканери штрих-кодів і принтери для роздрукування чеків.

Ми також пропонуємо тариф Cashаlot «під ключ»: ви позбудетеся заповнення різноманітних бланків, проходження реєстрацій та роботи з підключення ПРРО до планшетів/смартфонів або інтеграції з вашою обліковою системою.

РРО Cashalot
СОТА

ПРРО СОТА Каса

СОТА Каса – це ще один програмний РРО в Україні від розробника M.E.Doc, зручна заміна звичайного касового апарату з доступом до інтернету. Він володіє розширеним функціоналом, і легкий в роботі.

Наявність такого ПЗ дозволить компанії або підприємцю заощадити на придбанні касового апарату і автоматизувати роботу з прийому платежів.

Ми також пропонуємо тариф СОТА Каса «під ключ»: ви позбудетеся заповнення різноманітних бланків, проходження реєстрацій та роботи з підключення ПРРО до планшетів/смартфонів.

СОТА Каса

Відповіді на питання щодо роботи з ПРРО

Хто має використовувати РРО з 01 січня 2022 року?
  • Юридичні особи
  • ФОП на загальній системі оподаткування
  • ФОП платники єдиного податку II-IV групи
Як швидко реєструється ПРРО?

Термін реєстрації - до 1 робочого дня

Яка форма реєстрації ПРРО?

Online

Який термін експлуатації ПРРО?

ПРРО можна використовувати необмежений строк.

Як зареєструвати програмний РРО?

Зареєструвати програмний РРО повинен платник податків в електронному вигляді через Єдине вікно подання звітності. Необхідно подати форму 1-ПРРО з інформацією про користувача відповідного програмного РРО. У відповідь зазначеному програмному РРО буде присвоєно фіскальний номер та включено до відповідної бази даних. Під час реєстрації на кожен ПРРО буде надано набір фіскальних номерів, які потім будуть присвоюватися кожному чеку у онлайн-режимі по факту їх видання.

Як перейти з класичного РРО на програмний?

Якщо ви вирішили перейти на програмний РРО та відмовитися від застосування традиційного РРО, строк служби якого ще не закінчився, ви повинні скасувати реєстрацію такого РРО у порядку, що встановлений Мінфіном. Необхідно також подати до контролюючих органів всі звітні документи, що передбачені Законом про РРО.

Чи можна реєструвати та застосовувати програмний РРО поряд із класичним?

Суб'єкт господарювання самостійно вибирає вид РРО, і може користуватись одночасно програмним та традиційним. Якщо він вирішить використовувати в діяльності лише ПРРО, реєстрацію апаратного РРО потрібно скасувати.

Контакти

*/

Ваша заявка прийнята!

Наш менеджер зв'яжеться з вами,
а поки ми пропонуємо дізнатися про важливі моменти роботи в BAS Бухгалтерія КОРП.