спілка автоматизаторів бізнесу оренда програм автоматизації

+38(093) 170-70-00 

sale@aktiv.ua


Модуль АС+ від «Актив-Софт»

Набір додаткових функцій до «BAS Бухгалтерія», «BAS Бухгалтерія КОРП» та «BAS АГРО.Бухгалтерія», які дозволяють складати управлінські звіти, використовувати розширений набір друкованих форм і нараховувати зарплату з урахуванням відпусток та лікарняних.

Модуль розроблений фахівцями «Актив-Софт» на підставі запитів та для комфортної роботи наших клієнтів і надається безкоштовно.

Замовити демонстрацію

Що входить до модуля АС+

 Управлінські звіти

Управлінські звіти

АС+ дає можливість користувачам «BAS Бухгалтерія» і «BAS Бухгалтерія КОРП» використовувати для аналізу продажів та іншої управлінської інформації звіти з дебіторської заборгованості, продажів підприємства та їх рентабельності з наочними діаграмами.

Додана функція завантаження товарів із таблиці в форматі Excel. Завдяки пошуку по артикулу або найменуванню вводиться інформація по номенклатурі з кількістю, ціною та сумою. Автоматично при завантаженні в документі розраховується ставка та розмір ПДВ.

Нарахування зарплати та облік кадрів

Нарахування зарплати та облік кадрів

Модуль АС+ відмінно підходить для нарахування зарплати та ведення кадрового обліку і відповідає всім потребам бухгалтера. Розраховуйте відпускні, лікарняні та ведіть табель обліку робочого часу у BAS автоматично, а також друкуйте ці дані прямо із програми.

Первинні документи

Первинні документи

З АС+ у вас будуть вдосконалені існуючі документи та з'являться нові друковані форми. Це рахунки на оплату, акти про надання послуг, товарно-транспортні накладні з автоматичним заповненням адрес та багато інших для «BAS Бухгалтерія» і «BAS Бухгалтерія КОРП».

Розширені можливості податкового обліку

Розширені можливості податкового обліку

З АС+ ви побачите у BAS інформацію про залишки розрахунків за податковими зобов'язаннями з кінцевим покупцем. В модуль додано «Зведений звіт по незакритими податковими зобов'язаннями» та «Звіт по підсумковим податковим накладним».

Інформація в звіті відображається по першій та другій події, в результаті чого формується сума, на яку потрібно виписати податкові накладні. Завдяки новим можливостям, втіленим в модулі, функції вони формуються автоматично.

Хочу АС+

Що вже втілено в АС+Додана «Товарно-транспортна накладна» зразка 2021 р. згідно з Законом №1534.

Форма ТТН отримала нові відомості, які реалізовані в друкованому варіанті.

Втілена можливість завантажувати товари із таблиці Excel в будь-який тип документа, де є значення «Товари».

Додається кількість, ціна, сума та автоматично розраховується ставка і сума ПДВ.

При виборі контрагента автоматично підтягується Основний договір, застосовується типовий бланк, який доступний до редагування. Потім є можливість зберегти документ у будь-якому форматі (Word, PDF, та ін.).

Безкоштовна демонстрація

Бiльш повну та детальну інформацію знайдете в кейсі «Розробка модуля АС+».

Дивитися кейс

Як відбувалася розробка модуля АС+
Автоматизація – одна із важливих складових сучасного бізнесу. Але нашим клієнтам важливо не тільки придбати відповідне програмне забезпечення, а ще й мати в ньому всі необхідні опції. Ми завжди йдемо на зустріч численим проханням та займаємось доробкою програм та втіленням власних розробок. Одна з них – модуль АС+

Задача

Створити модуль, який розширить можливості програми обліку:

 • додати зовнішні друковані форми та звіти на підставі інформаційної бази клієнта;
 • вдосконалити блок зарплати та кадрів;
 • розширити можливості податкового блоку;
 • втілити додаткові обробки даних.

Що зроблено

 • Вдосконалені існуючі форми документів
 • Додані друковані форми документів
 • Дороблено блок зарплати та кадрів
 • Розширено можливості податкового блоку
 • Впроваджені додаткові обробки

Прибутковий касовий ордер
Для правильного оформлення розрахунків між філіями при переміщенні коштів із однієї каси в іншу створена обробка, що виводить на друк документ «Прибутковий касовий ордер» з рахунком 361 замість рахунку 311.

Додатково виводиться поле КВЕД у документі «Надходження товарів та послуг»

Додатково виводиться поле КВЕД у документі «Реалізація товарів та послуг»

В «Рахунку на оплату покупцю» виводяться детальні дані по Контрагенту: повна назва, адреса, розрахунковий рахунок МФО, ІПН, ЄДРПОУ.

З'явилася форма «Акт виконаних робіт від постачальника», яку можна роздрукувати на підставі документа «Надходження товарів та послуг».

На підставі документа «Надходження товарів та послуг» додані форми «Видаткова накладна на товари» та «Накладна на передачу у виробництво».

Додана «Товарно-транспортна накладна» зразка 2021 р. згідно з Законом №1534.

Форма ТТН отримала нові відомості, які реалізовані в друкованому варіанті. Даний тип друкованих форм документів використовується здебільшого для конфігурації Бухгалтерія ПРОФ. При виборі контрагента автоматично підтягується Основний договір, для чого застосовується типовий бланк, доступний до редагування. Є можливість зберегти договір в будь-якому форматі (Word, PDF, та ін.) та роздрукувати.

При виборі контрагента автоматично підтягується Основний договір, застосовується типовий бланк, який доступний до редагування.

Потім є можливість зберегти у будь-якому форматі (Word, PDF, та ін.).

Розрахунок лікарняних

Розрахунок відпускних

Табель обліку робочого часу

Створена «Підсумкова податкова накладна».
Формується звіт, в якому відображається інформація по першій та другій події, що дозволяє показати суму, на яку потрібно ще виписати податкові накладні.

Завантаження товарів із таблиці в форматі Excel.
Можливість завантаження даних в будь-який тип документа, де є значення «Товари». Завантажується інформація по номенклатурі завдяки пошуку по артикулу чи найменуванню. Додається кількість, ціна, сума. Автоматично при завантаженні в документі розраховується ставка та сума ПДВ.

Номенклатура, що не була створена в програмі, додається автоматично.

Створено «Звіт з рентабельності продажів по відношенню до надходження товарів та послуг».
Формується звіт та створюється графічне відображення на заданий період звіту у форматі діаграми чи гістограми.

Створено «Звіт з продажів/реалізації».
Новітній управлінський звіт для бухгалтерських програм BAS Бухгалтерія, BAS КОРП. Звіт допомагає аналізувати та контролювати валовий продаж по організації за обраний період в розрізі контрагентів, продукції і т.д.

Створено «Звіт з дебіторської заборгованості».
Управлінський звіт для бухгалтерських програм BAS Бухгалтерія, BAS КОРП допомагає проводити моніторинг, аналіз та контроль валової дебіторської заборгованості по організації за обраний період в розрізі контрагентів з метою подальшого планування діяльності підприємства та аналізу взаєморозрахунків з контрагентами.

Додана розсилка розрахункових листів співробітникам.
Втілена можливість щомісячно відправляти на електронну пошту розрахункові листи працівникам.

Інші модулі

Модуль АС+ Транспорт

Оскільки програма обліку не дозволяє фіксувати логістичні маршрути перевезень, вести облік та списання палива та виконувати інші операції, пов'язані з транспортом на підприємстві, ми створили модуль, до якого додали все, що потрібно для повноцінного обліку транспорту:

 • документи;
 • журнали;
 • звіти.

Для коректності заповнення документа «Маршрутний лист» та повноцінного ведення обліку транспорту ми створили довідники:

Моделі автомобілів

Причіпи

Пункти призначення

Коефіцієнти для розрахунку норм палива

Блок має реєстри, які допомагають вести облік транспорту та фіксувати необхідні показники.
До нього додано маршрутний лист та звіти.

Щоб побачити більше інформації, тисніть на кнопку!

Більше інформації

Модуль АС+ Обслуговуюча компанія

Це додаткове рішення до програмного забезпечення «BAS Бухгалтерія», яке дозволяє  вести облік житлово-комунальної сфери будь-якої організаційної форми.

Поряд із веденням бухгалтерського обліку, розширення дозволяє вести облік по послугам ЖКГ, та іншим послугам, які надає обслуговуюча компанія, та використовувати відображення приладів обліку по особовим рахункам:

 • паркінг; 
 • експлуатаційні витрати; 
 • електро-, газо-, тепло-, та водопостачання та інші. 

Модуль «АС+ Обслуговуюча компанія» – це додаткове рішення для програмного забезпечення «BAS Бухгалтерія», яке дозволяє вести облік житлово-комунальної сфери будь-якої організаційної форми. Дозволяє організувати єдину інформаційну систему для управління різними аспектами його діяльності.

Аналітичні звіти дозволяють формувати взаєморозрахунки по пільгам та субсидіям, строкам майбутніх повірок приладів обліку.

Зацікавив модуль та хочете більше деталей? Дивіться кейс!

Більше інформації

Використовуйте Модулі АС+ безкоштовно

Кожен клієнт «Актив-Софт», що підключає інформаційно-технологічний супровід у пакетах ПРОФ або Експерт,
може отримати безкоштовно модулі:

 • АС+ та АС+ Транспортний модуль
 • АС+ та АС+ Обслуговуюча компанія

Всі модулі створені нашими програмістами, які також надають послуги з доробки програмного забезпечення. Більше інформації — на сторінці ІТС від «Актив-Софт».

Контакти

*/

Ваша заявка прийнята!

Наш менеджер зв'яжеться з вами,
а поки ми пропонуємо дізнатися про важливі моменти роботи в BAS Бухгалтерія КОРП.