спілка автоматизаторів бізнесу оренда програм автоматизації

+38(093) 170-70-00 

sale@aktiv.ua


Модуль АС+ від «Актив-Софт»

Набір додаткових функцій до «BAS Бухгалтерія», «BAS Бухгалтерія КОРП» та «BAS АГРО.Бухгалтерія», які дозволяють складати управлінські звіти, використовувати розширений набір друкованих форм і нараховувати зарплату з урахуванням відпусток та лікарняних.

Модуль розроблений фахівцями «Актив-Софт» на підставі запитів та для комфортної роботи наших клієнтів і надається безкоштовно.

Дізнатись більше

Що входить в модуль АС+?

 Управлінські звіти

Управлінські звіти

АС+ дає можливість користувачам «BAS Бухгалтерія» і «BAS Бухгалтерія КОРП» використовувати для аналізу продажів та іншої управлінської інформації звіти з дебіторської заборгованості, продажів підприємства та їх рентабельності з наочними діаграмами.

Додана функція завантаження товарів із таблиці в форматі Excel. Завдяки пошуку по артикулу або найменуванню вводиться інформація по номенклатурі з кількістю, ціною та сумою. Автоматично при завантаженні в документі розраховується ставка та розмір ПДВ.

Нарахування зарплати та облік кадрів

Нарахування зарплати та облік кадрів

Модуль АС+ відмінно підходить для нарахування зарплати та ведення кадрового обліку і відповідає всім потребам бухгалтера. Розраховуйте відпускні, лікарняні та ведіть табель обліку робочого часу у BAS автоматично, а також друкуйте ці дані прямо із програми.

Первинні документи

Первинні документи

З АС+ у вас будуть вдосконалені існуючі документи та з'являться нові друковані форми. Це рахунки на оплату, акти про надання послуг, товарно-транспортні накладні з автоматичним заповненням адрес та багато інших для «BAS Бухгалтерія» і «BAS Бухгалтерія КОРП».

Розширені можливості податкового обліку

Розширені можливості податкового обліку

З АС+ ви побачите у BAS інформацію про залишки розрахунків за податковими зобов'язаннями з кінцевим покупцем. В модуль додано «Зведений звіт по незакритими податковими зобов'язаннями» та «Звіт по підсумковим податковим накладним».

Інформація в звіті відображається по першій та другій події, в результаті чого формується сума, на яку потрібно виписати податкові накладні. Завдяки новій функції вони формуються автоматично.

Хочу АС+

Що вже втілено в АС+?Додана «Товарно-транспортна накладна» зразка 2021 р. згідно з Законом №1534.

Форма ТТН отримала нові відомості, які реалізовані в друкованому варіанті.

Втілена можливість завантажувати товари із таблиці Excel в будь-який тип документа, де є значення «Товари».

Додається кількість, ціна, сума та автоматично розраховується ставка і сума ПДВ.

При виборі контрагента автоматично підтягується Основний договір, застосовується типовий бланк, який доступний до редагування. Потім є можливість зберегти документ у будь-якому форматі (Word, PDF, та ін.).

Безкоштовна демонстрація

Блок має ще багато цікавого та корисного. Бiльш повну та детальну інформацію щодо розробок знайдете в кейсі «Розробка модуля АС+».

Дивитися кейс

Використовуйте Модуль АС+ безкоштовно

Кожен клієнт «Актив-Софт», що підключає інформаційно-технологічний супровід у пакетах ПРОФ або Експерт,
отримує модуль АС+ безкоштовно.

Більше інформації про цю послугу — на сторінці ІТС від «Актив-Софт».

Контакти

*/

Ваша заявка прийнята!

Наш менеджер зв'яжеться з вами,
а поки ми пропонуємо дізнатися про важливі моменти роботи в BAS Бухгалтерія КОРП.