спілка автомазитароії бізнесу оренда програм автоматизації

0-800-750-680 

sale@aktiv.ua

Модуль АС + від Актив Софт

це набір додаткових функцій до BAS Бухгалтерія, BAS Бухгалтерія КОРП та BAS АГРО, які дозволяють складати управлінські звіти, використовувати розширений вибір друкованих форм і нараховувати зарплату з урахуванням відпусток і лікарняних. Модуль був розроблений фахівцями Актив-Софт на основі запитів і для комфортної роботи наших клієнтів.

Працюйте з модулем безкоштовно при придбанні ІТС для BAS

Хочу отримати ІТС та АС+
ac-plus

Що входить в модуль АС+?

Управлінські звіти

Програми BAS Бухгалтерія і BAS Корп призначені лише для ведення бухгалтерського обліку. В них відсутній функціонал для аналізу продажів та іншої управлінської інформації. З модулем АС+ вам стануть доступні управлінські звіти з наочними, яскравими діаграмами дебіторської заборгованості, продажів та рентабельності продажів підприємства.

Сервіс

Кількості форм для друку у програмах BAS часто буває недостатньо для роботи. До того ж, кожне поле треба заповнювати вручну, а це займає купу часу. З модулем АС+ у формах для друку з'являються такі покращення як рахунки на оплату, акти про надання послуг, товарно-транспортні накладні з автоматичним заповненням адрес та багато інших зручних функцій, що не передбачені в BAS Бухгалтерія і BAS Корп.

Нарахування зарплати та кадри

Вже відчули, що функціонал BAS не відповідає всім потребам бухгалтера, що нараховує зарплату, та не підходить для кадрового обліку? Модуль АС+ вирішує цю проблему. Розраховуйте відпускні, лікарняні та ведіть табель обліку робочого часу у BAS автоматично, а також друкуйте ці дані прямо із програми.

Але це ще не все. Тестуйте податковий блок!

Новинка, яка знаходиться на етапі розробки, але вже доступна для тестування! З АС+ ви зможете бачити у BAS інформацію про залишки розрахунків за податковими зобов'язаннями з кінцевим покупцем. Як це буде виглядати?

  • Зведений звіт по незакритими податковими зобов'язаннями.

  • Автоматично сформований звіт по необхідним Вам підсумковим податковим накладним.

process

Використовуйте модуль АС+ безкоштовно

Нагадуємо, що модуль АС+ отримує кожен клієнт Актив-Софт, що підключає інформаційно-технологічний супровід у пакетах ПРОФ, або Експерт.

Ознайомтесь з тарифами ІТС та дізнайтеся подробиці у менеджера!

group

Заповніть форму

І наш менеджер в найближчий час з Вами зв’яжеться!

*придумайте пароль, который будете использовать для входа

Ваша заявка прийнята!

Наш менеджер зв’яжеться з Вами найближчим часом.

*/

Ваша заявка прийнята!

Наш менеджер зв’яжеться з Вами,
а поки пропонуємо ознайомитися з нашою книгою по роботі з первинними документами.