спілка автоматизаторів бізнесу оренда програм автоматизації

+38(093) 170-70-00 

sale@aktiv.ua

Чого варто очікувати користувачеві від 1С:Підприємство в хмарі?

(оновлено 21.08.2020)

*придумайте пароль, который будете использовать для входа

Хмарні технології все більше витісняють локальні програми і серверы. Бухгалтерія теж не залишилася осторонь і на заміну версії 1С: Підприємство "з коробки" прийшла хмарна. До новинки деякі користувачі досі ставляться з підозрою. Найчастіше консультанти Актив-Софт відповідають на такі питання:

На всі ці питання ми відповімо в даній статті.

Якими параметрами повинен володіти комп'ютер для встановлення 1С:Підприємство в хмарі?

Раніше для того, щоб встановити 1С:Підприємство був потрібен потужний комп'ютер з достатнім об'ємом пам'яті аби програма не гальмувала і працювала досить швидко. Швидкість роботи 1С:Підприємство в хмарі залежить тільки від швидкості роботи вашого інтернету. Від комп'ютера для встановлення програми потрібні мінімальні параметри.

Підключитися до 1С:Підприємство в хмарі можна навіть з телефону або іншого кишенькового ПК за персональним паролем, проте доступний буде тільки режим перегляду актів та необхідних документів.

Які знання необхідні для використання програми?

Інтерфейс хмарної версії повністю повторює зовнішній вигляд 1С:Підприємство 8. При навичках використання локальної версії програми ніяких проблем з хмарною зазвичай не виникає. Основні і найвагоміші відмінності хмарної версії від локальної були розглянуті на одному з наших вебінарів.

Якщо при роботі з хмарною версією у вас виникають проблеми, в пакет обслуговування програми входять консультації з фахівцями Актив-Софт. Ми допоможемо вам розібратися не тільки в самій програмі, але і в питаннях бухгалтерського і податкового обліку.

Чому 1С:Підприємство в хмарі безпечніше версії коробочки?

Багато хто вважає, що завантажувати базу "в інтернет" ― це небезпечно і піддає ризику конфіденційність даних. Насправді, зберігання бази в хмарі в рази безпечніше, ніж на локальному сервері. Оскільки дані не розташовані безпосередньо на жорсткому диску Вашого комп'ютера, вони не можуть бути загублені, якщо робочий ПК вийде з ладу. Ми регулярно робимо резервні копії, за якими можемо відновити вашу базу, якщо сервер виходить з ладу, або в разі помилки в звітності.

Також базу не можна вилучити або вкрасти з хмари. Доступ мають тільки користувачі, яким призначені права, наприклад, головний бухгалтер або директор. Навіть якщо ви не можете оплатити продовження доступу, ваша база не буде загублена ― її можна вивантажити на локальний комп'ютер в будь-який момент.

Які труднощі виникають при освоєнні програми?

Переходячи з кнопкового телефону на сенсорний, ви стикаєтеся з рядом незручностей, до яких швидко звикаєте і вже через кілька днів можете оцінити розширені можливості. З 1С:Підприємство в хмарі схожа ситуація: спочатку користувач стикається з низкою дрібних відмінностей, які викликають певні незручності, але як тільки етап звикання проходить, можна оцінити всі переваги.

У чому зручність і вигода 1С:Підприємство в хмарі?

В першу чергу, хмарна версія програми не вимагає великих витрат на початку роботи, на відміну від локальної версії. Це пов'язано з відсутністю необхідності придбання ліцензії, обладнання та супроводу, які потрібні для стабільної роботи коробкової версії.

По-друге, в хмарі немає обмежень на встановлення різних версій програми. Ви можете працювати в Бухгалтерія, Управління торговим підприємством і Зарплата та управління персоналом одночасно. Крім цього доступні такі можливості:

  • доробка програми під потреби підприємства;
  • підключення торгового обладнання;
  • інтеграція з інтернет-магазином;
  • налаштування обміну даними між конфігураціями і додатковими програмами (наприклад M.e.doc.).

1С:Підприємство в хмарі ― це готове рішення для компанії з віддаленими філіями. Після налаштувань прав доступу, навіть віддалений бухгалтер зможе вести облік у Вашій компанії.

Правда варто пам'ятати про те, що хмара не гумова і за її розширення потрібно буде сплачувати.

Сподіваємося, що ця стаття була корисна для вас. Якщо у вас залишилися питання щодо 1С:Підприємство в хмарі, задайте їх нашому експерту і отримаєте розгорнуту відповідь.

ВЫ МОЖЕТЕ ОЦЕНИТЬ ВСЕ ВОЗМОЖНОСТИ «1С ОНЛАЙН» И АКТИВИРОВАТЬ ТЕСТОВЫЙ ДОСТУП

*придумайте пароль, который будете использовать для входа

Дякуємо за вашу заявку, наш менеджер зв’яжеться з вами найближчим часом.

Повернутись назад
*/

Ваша заявка прийнята!

Наш менеджер зв'яжеться з вами,
а поки ми пропонуємо дізнатися про важливі моменти роботи в BAS Бухгалтерія КОРП.