спілка автомазитароії бізнесу оренда програм автоматизації

0-800-750-680 

sale@aktiv.ua

Як в 1С:Підприємство здійснити введення в експлуатацію основних засобів

(оновлено 25.01.2021)

*придумайте пароль, который будете использовать для входа

У попередній статті ми розглянули Облік амортизації ОС в 1С:Підприємство. Сьогодні приділимо увагу іншому важливому питанню, що стосується проведень в 1С:Підприємство по введенню в експлуатацію основних засобів.

1. Введення в експлуатацію на підставі надходження товарів і послуг

Для того щоб ввести ОЗ в експлуатацію, необхідно увійти у вкладку «Основні засоби» в програмі і вибрати посилання «Введення в експлуатацію основних засобів».

Найпростіше ввести ОЗ в експлуатацію на підставі надходження товарів і послуг. Для цього на панелі інструментів натискаємо на кнопку «Ввести на підставі», вибираємо «Введення ОЗ в експлуатацію

введення в експлуатацію в 1с

Якщо ми вибрали такий спосіб введення ОЗ в експлуатацію, деякі реквізити документа будуть вже заповнені:

  1. склад
  2. рахунок інвестицій
  3. налоговое назначение

2. Заповнюємо загальні відомості

Заповнюємо відсутні поля: вводимо саме основні засоби (з довідника, попередньо його додаємо в довідник - вводимо найменування, дату випуску, тиснемо ОК). При введенні ОЗ в експлуатацію інформація на вкладці «Загальні відомості» (наше подія «Введення в експлуатацію») заповнилася автоматично.

1с як зробити введення в експлуатацію
ввод в эксплуатацию в 1с

3. Спосіб амортизації

При введенні в експлуатацію основних засобів необхідно ввести спосіб відображення витрат по амортизації. Для цього відкриваємо довідник і вводимо в нього новий елемент «Комп'ютери», вибираємо рахунок витрат 92, заповнюємо аналітику:

  • підрозділ
  • статтю витрат амортизації

Натискаємо «Ок» і подвійним клацанням вибираємо створений спосіб, щоб він підставився в документ введення в експлуатацію.

Спосіб амортизації основних засобів

4. Внесення облікових даних по ОЗ

Далі в документі «Введення в експлуатацію» заповнюємо вкладку «Облікові дані». Вносимо облікові дані: підрозділ, МВО (матеріально-відповідальна особа), рахунок обліку. Податкова група ОС заповнилася автоматично в залежності від обраного рахунки обліку, але її можна змінити вручну. Перевіряємо інші дані: рахунок нарахування амортизації, вказуємо строк корисного використання та ліквідаційну вартість. Натискаємо "ОК" ― основний засіб введено в експлуатацію.

Внесення облікових даних по ОЗ

За цим посиланням Ви можете подивитись відео про Придбання і введення в експлуатацію основних засобів. Для безкоштовнго перегляду потрібна реєстрація.

*/

Ваша заявка прийнята!

Наш менеджер зв'яжеться з вами,
а поки ми пропонуємо дізнатися про важливі моменти роботи в BAS Бухгалтерія КОРП.