спілка автомазитароії бізнесу оренда програм автоматизації

0-800-750-680 

sale@aktiv.ua

Видалення документів в 1С:Підприємство

(оновлено 23.04.2021)

*придумайте пароль, который будете использовать для входа

Згодом помилково створені документи, звіти, записи в довідниках накопичуються в системі, і від них варто позбуватися. Видалення об'єктів в конфігурації "Бухгалтерія для України (ред.2.0)" має ряд особливостей, про які слід знати кожному бухгалтеру.

Спочатку об'єкт буде тільки позначений на видалення. Для цього необхідно вибрати запис в журналі або довіднику, зробити на ній клацання правою кнопкою миші або скористатися кнопкою "Ще". У вікні, вибрати опцію "Позначити на видалення/Зняти позначку".

Документ з позначкою залишиться в журналі документів, однак проводки по ньому будуть відмінені:

Як остаточно видалити документ в 1С:Підприємство?

Для остаточного видалення об'єктів необхідно перейти в розділ "Операції" ― підрозділ "Сервіс" ― "Видалення помічених об'єктів" або в розділ "Адміністрування" ― підрозділ "Налаштування програм" ― " ідтримка і обслуговування" і скористатися посиланням "Видалення помічених об'єктів".

У формі необхідно вибрати один з режимів видалення:

1. Автоматичне видалення всіх помічених об'єктів при натисканні на кнопку "Видалити" відбувається без втручання користувача. Однак зверніть увагу, що видалення відбувається з урахуванням контролю посилань на видаляємий об'єкт. Тобто система припинить видалення об'єктів, якщо на них посилаються інші документи, і винесе таке повідомлення:

У цьому випадку користувач повинен або видалити і об'єкти, зазначені в вікні "Місце використання об'єкта", або скасувати видалення.

2. При позначці про вибіркове видалення переходимо по кнопці "Далі", щоб вибрати документи для остаточного видалення.

Перед видаленням система перевірить наявність посилань на документи, що видаляються. Якщо таких немає, об'єкти будуть вилучені. Про це повідомить інформація у вікні:

Видаляючи об'єкти, слід пам'ятати, що вони будуть видалені остаточно без можливості відновити їх в програмі.

Спробувати повторити запропоновану інструкцію покроково ви можете в 1С:Підприємство в хмарі в тестовому доступі.

*/

Ваша заявка прийнята!

Наш менеджер зв'яжеться з вами,
а поки ми пропонуємо дізнатися про важливі моменти роботи в BAS Бухгалтерія КОРП.