спілка автоматизаторів бізнесу оренда програм автоматизації

+38(093) 170-70-00 

sale@aktiv.ua


Про компанію «Актив-Софт»

Ми займаємося впровадженням спеціалізованого бухгалтерського ПО, розвиваємо хмарні технології і навчаємо користувачів роботі в BAS.

Хто ми?

Сертифікований сервісний партнер BAS

Сертифікований сервісний партнер BAS

Ми підтримуємо роботу бухгалтерських програм і надаємо своєчасне обслуговування BAS. Оперативні консультації дозволяють вам швидше вирішити проблеми с роботою.

Центр сертифікованого навчання BAS

Центр сертифікованого навчання BAS

Розроблені нами онлайн-курси дозволяють вам вчитися працювати в BAS дистанційно, в будь-який час. Ви зможете отримати сертифікований диплом від розробника, після успішного завершення курсу.

Лідер в сфері IT для бухгалтерії

Лідер в сфері IT для бухгалтерії

Ми регулярно проводимо індивідуальні доопрацювання BAS, які "заточують" програму під конкретні цілі клієнта і роблять її більш комфортною для використання.

Розробник хмарних рішень

Розробник хмарних рішень

Для більш надійного захисту даних клієнтів і зручного доступу, ми просуваємо онлайн-сервіс BAS і оренду серверів для розміщення Ваших програм.

Наша історія успіху

Компанія "Актив-Софт" вперше відкрила двері для клієнтів ще в 2004 році. З тих пір ми пройшли довгий шлях, запустили багато нових проектів, прагнучи зробити роботу бухгалтера простішою та зручнішою.

год

2012

Ми запустили онлайн-сервіс BAS, щоб ви могли працювати в ліцензійної версії програми дешевше і без прив'язки до робочого місця. Також, ми приступили до впровадження віддаленого підключення до клієнтів, щоб швидше реагувати на виниклі проблеми.

год

2014

Були вперше проведені навчальні вебінари для бухгалтерів, які допомогли бухгалтерам дізнатися більше про роботу в BAS в зручній обстановці. На сьогоднішній день, ми пропонуємо студентам наших курсів не тільки записи вже проведених вебінарів, а й цілі курси, відеоурокиів, статті та книги для навчання.

год

2015-2016

Стартувала робота лінії консультацій в online-чаті на сайті, щоб ви отримували відповіді на всі питання не відходячи від комп'ютера.
Щоб бути ближче до клієнтів, ми створили публічні сторінки в найпопулярніших соціальних мережах: Youtube і Facebook.

год

2017

Почав свою роботу сервіс автоматичного оновлення і обслуговування BAS (ActivUpdater), який може встановлювати оновлення основних конфігурацій без участі програміста і зберігає ваші бази в хмарі (Google Drive і ін.).
Додана лінія телефонної консультації 0-800, що дозволяє безкоштовно зв'язуватися з фахівцями техпідтримки і консультаційного центру нашої компанії. Відкрився магазин "Твій час", який надає послуги з підтримки та впровадження програмного забезпечення.

год

2018

Відкрилася оперативна лінія консультацій в Viber, яка дала вам ще один канал зв'язку з нами.
Був проведений запуск платформи для онлайн-навчання, BAS, в якому ми зібрали всі напрацьовані навчальні матеріали.
Також ми почали надавати послугу оренди серверів, яка розширює можливості бухгалтерського та іншого ПО.

Контакти

*/

Ваша заявка прийнята!

Наш менеджер зв'яжеться з вами,
а поки ми пропонуємо дізнатися про важливі моменти роботи в BAS Бухгалтерія КОРП.