ІТС для сільского господарства
Сервіс оновлення
BAS
1С:Підприємство
Супровід
ІТС для сільского господарства
Бухгалетрія онлайн
Звітність і документообіг
Корисно
Рубрики блогу
1С:Підприємство на хмарі
Банк і каса
Виплати працівникам
Зарплата
Податковий облік
Огляд програм та сервісів
Загальні питання
Основні засоби
Звітність
Розрахунки з контрагентами
Регламентні операції
Складський облік
Встановлення та налаштування
Облік часу
Облік виробництва
Облік торгових операцій
Онлайн-каси та РРО
Сьогоднішня наша стаття присвячена досить популярною і затребуваною темі: як оформити відрядження в 1С:Підприємство 8. Розглянемо операції на прикладі конфігурації «Управління торговим підприємством».
У даній статті ми зупинимося на питанні оформлення відряджень за кордон в 1С:Підприємство Управління торговим підприємством, коли виплати відрядних відбуваються в валюті. Представлений алгоритм дій підходить і для конфігурації 1С:Підприємство 8 Бухгалтерія.
Перед від'їздом працівника у відрядження необхідно видати йому грошові кошти під звіт. Для прикладу виплату зробимо в готівковій формі через касу підприємства. Для цього створіть документ «Видатковий касовий ордер» з видом операції «Видача грошових коштів підзвітному».
Після проведення документа будуть сформовані проводки:
Після повернення з відрядження працівник надав «Звіт про використання коштів, виданих на відрядження або під звіт», який в програмі представлений документом «Авансовий звіт».Якщо авансовий звіт створено на підставі видаткового касового ордера, закладка «Аванси» буде автоматично заповнена:
Розрахунки з підзвітною особою будуть проведені у валюті за курсом, який можна переглянути в меню документа «Авансовий звіт», натиснувши на кнопку «Ціни і валюти».
На закладці «Інше» заповніть інформацію про добових та інших витрат, понесених працівником у відрядженні. Після цього проведіть документ.
Приклади сформованих проводок ви можете на малюнку побачити нижче.
У зв'язку з тим, що у співробітника залишилися невикористані кошти, їх повернення до каси підприємства оформимо за допомогою документа «Прибутковий касовий ордер», який введемо на підставі авансового звіту.
В кінцевому підсумку, коли всі необхідні реквізити ПКО будуть внесені в документ, вам залишиться тільки його провести.
Після завершення операцій можете проаналізувати «Оборотно-сальдову відомість за рахунком» (субрахунок 3722) і побачити, що всі розрахунки з співробітником повністю закриті.
Для аналізу залишків і оборотів коштів по валютній касі сформуйте оборотно-сальдову відомість по субрахунку 302:
Сподіваємося, за допомогою нашої статті ви змогли освіжити свої знання в бухгалтерському обліку та оформлення відрядження в 1С:Підприємство 8 не викликатиме у вас складнощів.
Поделиться статьей: