спілка автоматизаторів бізнесу оренда програм автоматизації

+38(093) 170-70-00 

sale@aktiv.ua

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 141

Ввод сведений о плановых начислениях работников организаций

(оновлено 09.06.2021)

*придумайте пароль, который будете использовать для входа

Важливо! У другій з двох перерахованих конфігурацій док-т називається "Введення відомостей про планові нарахування та утримання".

В даному док-ті можливо проводити реєстрацію нарахувань, змін або припинення додаткових виплат і надбавок не роблячи внесення в кадрові документи. Перш ніж вносити зміни потрібно вибрати установа для працюючих, до яких буде застосовано зміна і заповнити таблицю "Працівники" (натиснути "Заповнити") або використовувати підбір (натиснути "Підбір").

Які можливості має документ?

1. Зміна способу зарплати в регламентує обліку.

У док-ті можливо поміняти спосіб відображення зарплати в бух. обліку і відобразити окремо для кожного з нарахувань. Новий спосіб відображення вказується у вкладці "Планові нарахування" вибравши "Змінити".

2. Зміна розміру нарахування "Оклад по днях".

В допомогою нього можливо змінити зарплату не створюючи кадровий док-т. Для цього потрібно пройти у вкладку "Планові нарахування" і в рядку нарахувань встановити нову величину.

Увага! Якщо необхідно розрахувати фіксовану суму індексації при підвищенні зарплати потрібно встановити прапорець в полі "Індексація заробітку".

Зупинка раніше призначених нарахувань і додавання нових

В даному функціоналі можливо поміняти встановлені нарахування співробітникам.

Для цього потрібно пройти у вкладку "Планові нарахування" і в рядку з нарахуваннями вибрати "Припинити", після чого раніше призначене планове нарахування буде припинено.

Для установки нового планового нарахування потрібно на вкладці "Планові нарахування" додати рядок, працівник вкаже в автоматичному режимі. Далі вибрати розмір нового нарахування і натиснути "Почати", після чого вказати дату його вступу в силу.

Припинення раніше призначених з додаванням нових внесків працівників із заробітної плати.

Дає можливість для зміни складу раніше призначених внесків ЄСВ по утриманню з співробітників і нарахуваннями в зарплатний фонд.

Для того, щоб раніше встановлений внесок був неактивний потрібно у вкладці "Внески/Внески ФОП" натиснути "Припинити".

Для того, щоб почати нове дію у вкладці "Внески/Внески ФОП" додати рядок (співробітник вказується автоматично) з вибором нового внеску, натиснути "Почати" і призначити дату дії.

Важливо! У конфігурації «Управління торговим підприємством для України» в док-ті «Введення відомостей про планові нарахування та утримання» можна призначити або припинити дію утримання із зарплати співробітників установ у вкладці "Утримання".

У конфігурації «Бухгалтерія для України» встановити утримання із зарплати можна за допомогою док-та "Кадрове переміщення організацій".

*/

Ваша заявка прийнята!

Наш менеджер зв'яжеться з вами,
а поки ми пропонуємо дізнатися про важливі моменти роботи в BAS Бухгалтерія КОРП.