спілка автоматизаторів бізнесу оренда програм автоматизації

+38(093) 170-70-00 

sale@aktiv.ua

Як встановити 1С:Підприємство: покрокова інструкція

(оновлено 19.08.2020)

*придумайте пароль, который будете использовать для входа

Іноді бухгалтери стикаються з необхідністю самостійно, без допомоги системних адміністраторів, встановити програму для ведення обліку. Щоб полегшити цей процес ми і підготували дану статтю, в рамках якої розглянемо спосіб установки 1С:Підприємство на персональний комп'ютер під керуванням ОС Windows.

1. Тож почнемо

Для початку вам буде потрібно диск з установочними файлами потрібної вам конфігурації 1С:Підприємство і трохи віри у власні сили. Якщо потрібного диска у вас немає в наявності, але є підписка на інформаційно-технічне супроводження, то всі потрібні файли ви знайдете на диску ІТС або їх завжди можна скачати з офіційного сайту 1С:Підприємство

Варто відразу зазначити, що дана інструкція підходить для установки на персональний комп'ютер, аналогічна процедура для сервера компанії має свої особливості. Але якщо у вас невелика фірма і кількість користувачів, що працюють в програмі, не перевищує 1-3 людини, то сервер вам і не потрібен.

2. Вставляємо диск

Щоб розпочати інсталяцію, вставте диск 1С:Підприємство в дисковод і ви побачите перелік настановних файлів.

вставте диск 1С

3. Запускаємо файл установки setup.exe.

Відкриється помічник установки 1С:Підприємство, сміливо натискайте «Далі».

файл установки setup.exe

4. Вибираємо компоненти


У вікні вибору компонентів залиште позиції, відмічені за замовчуванням. Шлях установки можна не міняти, натискайте «Далі».

Вибираємо компоненти

5. Вибираємо мову інтерфейсу


Після цих простих дій програма вам запропонує вибрати мову інтерфейсу. Пропонуємо поставити «Системні установки» і натиснути «Далі».

Вибираємо мову інтерфейсу

6. Безпосередньо сама установка 1С:Підприємство


На цьому етапі можна видихнути, найскладніше вже позаду. Тому сміливо натискайте кнопку «Встановити», почнеться процес установки 1С:Підприємство, дочекайтеся його закінчення.

установка 1С

закінчення установки 1с

7. Встановлюємо ключ захисту 1С:Підприємство


Ми майже закінчили. У тому випадку, якщо у вас ліцензія USB, то потрібно вставити ключ в системний блок і встановити драйвер захисту.

ключ захисту 1С

8. Установка конфігурації завершена


Якщо ви все зробили правильно, то незабаром побачите повідомлення про те, що драйвер успішно встановлений. А значить, що і установка релізу 1С:Підприємство закінчена, програма готова до роботи. Ви відмінно впоралися! :)

Установка конфігурації 1c

установка 1с на windows
*/

Ваша заявка прийнята!

Наш менеджер зв'яжеться з вами,
а поки ми пропонуємо дізнатися про важливі моменти роботи в BAS Бухгалтерія КОРП.