спілка автоматизаторів бізнесу оренда програм автоматизації

+38(093) 170-70-00 

sale@aktiv.ua

Навіщо бухгалтеру хмара або що таке хмарна бухгалтерія

*придумайте пароль, который будете использовать для входа

З часів існування найдавнішого рахункового документа – пальців рук печерних людей – до наших днів минуло багато часу. Людство навчилося вести облік, використовуючи для записів дерев'яні та глиняні таблички, бересту і багато іншого. І здається, що не так давно були в ходу дерев’яні рахівниці та паперові реєстри, а сьогодні бухгалтеру вже не обов'язково добиратися до офісу, щоб почати роботу.

Хмарна бухгалтерія дозволяє вести облік, перебуваючи в найвіддаленіших куточках планети. Телефон, планшет або комп'ютер – підійде будь-який сучасний гаджет. Хоча є і єдина умова, при якій все це можна здійснити: наявність інтернету.

Хмарні рішення популярні в усьому світі. Але сьогодні поговоримо про ті «хмари», в яких дозволено витати бухгалтерам. Хоча керівникам компаній, менеджерам і всім, хто використовує таке ПО, воно теж припаде до смаку.

Так що ж таке хмарна бухгалтерія, навіщо і кому вона потрібна? І головне: де її взяти? Сьогодні спробуємо знайти відповіді на ці питання.

Навіщо потрібні «хмари»

Більшість бухгалтерів донині користуються бухгалтерськими програмами, які встановлені на локальних комп'ютерах або ж серверах. Але багато з тих, в чиє життя і робочий графік реальність внесла суттєві корективи, знайшли спосіб продовжити роботу при закритих офісах. І паличкою-виручалочкою стала саме хмарна бухгалтерія.

Це програмне забезпечення, розташоване на віддалених серверах. Вони можуть перебувати в будь-якій точці планети і, як правило, компанії використовують відразу декілька: так дані знаходяться в більшій безпеці.

Важливо: передача даних здійснюється під захисними протоколами і в зашифрованому вигляді.

Про це варто відразу ж згадати, оскільки безпека – один з головних страхів, який утримує керівників і бухгалтерів від переходу в «хмару». І цьому питанню розробники приділяли менше уваги, ніж функціональності.

Що ж стосується страху втрати даних у разі виходу з ладу сервера, то і ця проблема давно вирішена. Хмарні технології – це використання безлічі серверів, з'єднаних в єдину мережу. Якщо один ламається, його завдання автоматично виконують інші.

Більш того, дані зберігаються кожен день. Тому, навіть якщо трапиться щось неймовірне і з ладу вийде все обладнання, дані вже збережені.

З'ясувавши всі про надійність, розглянемо і те, навіщо компанії, у якої є звичайна програма, переходити на хмарну бухгалтерію.

Причин багато, і вони такі:

  • Можливість працювати з будь-якого місця, що актуально не тільки під час карантину.
  • Цілодобовий доступ до програми.
  • Відсутність капітальних витрат на дороге устаткування і ліцензійне ПЗ, а ще постійних витрат на обслуговування.
  • Можливість отримання дані від банків, здачі звітності, постійна техпідтримка.

Ті, хто хоча б тиждень спробував вести облік в «хмарі», вже не хочуть повертатися до звичайної офісної роботі. Не оцінити всі переваги такого сервісу дуже складно.

Важливо: хмарна бухгалтерія – це ваша звична програма, тільки працює віддалено. Звичайно ж, з усіма її перевагами.

Кому знадобиться хмарна бухгалтерія

Розуміючи всі вигоди подібного сервісу, ним цікавляться все більше. Він зручний для:

  • Компаній, які ведуть бізнес з декількох точок в межах одного населеного пункту або країни. Всі підрозділи матимуть можливість працювати в єдиній базі, при цьому витрати компанії знизяться до мінімуму.
  • Підприємців і підприємств, які тільки починають свою роботу. Якщо у них немає грошей на обладнання та програми, хмарна бухгалтерія стане порятунком.
  • Бухгалтерів, які працюють з декількома підприємствами. Вони можуть знаходиться де завгодно, при цьому у них і співробітників в офісах буде єдина база для роботи.
  • Користувачів, які просто хочуть знизити витрати на супровід ПЗ або перейти на віддалений режим роботи.

Де купити

Якщо ви переконалися в тому, що хмарна бухгалтерія – одне з найбільш безпечних та зручних рішень, точно захочете її використовувати. Але де купити? І як зрозуміти, яка програма вам потрібна?

Тут все просто: компанія «Актив-Софт» пропонує не тільки використання хмарної бухгалтерії, а й підключення до неї тієї конфігурації програми, до якої ви звикли.

Важливо: щоб зрозуміти, яка саме програма вам потрібна, можете отримати безкоштовний демо-доступ і вивчити всі можливості.

Фахівці компанії нададуть професійну консультацію, розкажуть про всі можливості і переваги сервісу. Як бонус – безкоштовне перенесення вашої бази, постійне оновлення і найактуальніші форми документів та звітів, а також щоденне збереження даних.

Дозвольте своєму бухгалтеру «витати в хмарах» з користю!

Тарифи на хмарну бухгалтерію
автор
  • спеціаліст по 1С:Підприємство та BAS
*/

Ваша заявка прийнята!

Наш менеджер зв'яжеться з вами,
а поки ми пропонуємо дізнатися про важливі моменти роботи в BAS Бухгалтерія КОРП.