спілка автоматизаторів бізнесу оренда програм автоматизації

+38(093) 170-70-00 

sale@aktiv.ua

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 143

Заповнення виробничого календаря і оновлення календаря графіків роботи на поточний рік в УТП

(оновлено 19.08.2020)

*придумайте пароль, который будете использовать для входа

У конфігурації «Управління торговим підприємством для України» отримати доступ до виробничого регламентованому календарем можна через такі пункти меню: «Справочники» ― «Расчет зарплаты» ― «Учет времени (графики, календари)» или через меню «Сервис» ― «Настройка учета». Для того, щоб календар був сформований коректно, спочатку необхідно внести інформацію про свята з мінливими датами: Великдень і Трійця. Це можна зробити в регістрі відомостей «Праздники» («Справочники» ― «Расчет зарплаты» ― «Учет времени (графики, календари)»).

Як заповнити виробничий календар в 1С:Підприємство

Створюючи новий запис, зверніть увагу на період ― це перший день поточного року і формат дати ― спочатку місяць (ММ), потім день (ДД). Приклад заповнення на скріншоті нижче:

1с заповнення виробничого календаря

Після внесення відомостей про свята можна переходити до заповнення календаря. Не складно помітити, що його дні пофарбовані в різні кольори:

  • чорний ― робітник;
  • синій ― передсвятковий скорочений;
  • рожевий ― святковий;
  • коричневий ― субота;
  • червоний ― неділя.
виробничий календар 1с

Святкові дні у виробничому календарі

При заповненні календаря програма видає службові повідомлення з нагадуванням про перенесення святкових днів, які співпали з вихідними:

Святкові дні у виробничому календарі

Для зміни статусу дня слід зробити на дату подвійне клацання мишею і вибрати відповідну категорію дня у вікні:

змінити виробничий календар в 1с

Після внесення всіх змін інформацію необхідно записати. Переглянути друковану форму сформованого календаря можна по кнопці «Печать»:

друкована форма сформованого календаря

Види графіків підприємства і їх відображення в 1С:Підприємство

Крім цього, на початку року необхідно заповнити календар для кожного з графіків роботи, які використовуються на підприємстві. Всі графіки підприємства записані в однойменний довідник. Передбачено, що вони можуть бути п'ятиденні, шестиденні або змінні. Від виду графіка залежить і форма для його заповнення.

Щорічне заповнення виробничого календаря і оновлення календаря графіків роботи на поточний рік в 1С:Підприємство є обов'язковою умовою для відображення норми робочого часу в новому календарному році.

Де в 1С:Підприємство виробничий календар?

Для графіків типу «Пятидневка» або «Шестидневка» в розділі «Рабочее время» відзначаємо робочі дні і вказуємо їх тривалість. Після цього заповнюємо календар

Види графіків підприємства в календарі

Зверніть увагу, що з календаря будуть виключені неробочі дні, зазначені в регламентованому виробничому календарі.

Заповнену інформацію необхідно записати.

Форма заповнення графіка типу «Сменный» буде іншою. Для прикладу розглянемо графік «Сутки/трое» для другої зміни, тобто, в триденному циклі друга доба - робоча.

1с настройка виробничого календаря

Обов'язкова до заповнення дата початку використання графіка.

У розділі «Смены» слід внести інформацію не тільки про робочі дні в циклі, але і вихідних, при цьому залишаючи їх значення порожніми, як на малюнку вище.

Далі заповнимо календар. Планове робочий час протягом зміни буде заповнено автоматично на підставі записів користувача в довіднику «Смены» (див. Приклад на скріншоті нижче)

регламентований виробничий календар в 1с

Заповнений календар у формі графіка необхідно записати.

Виконавши ці операції, бухгалтер зможе використовувати норми робочого часу при розрахунках з персоналом, ведення кадрового обліку, створення нових графіків роботи і т.д.

*/

Ваша заявка прийнята!

Наш менеджер зв'яжеться з вами,
а поки ми пропонуємо дізнатися про важливі моменти роботи в BAS Бухгалтерія КОРП.