спілка автоматизаторів бізнесу оренда програм автоматизації

+38(093) 170-70-00 

sale@aktiv.ua

Закриття місяця в 1С:Підприємство Бухгалтерія для України

(оновлено 20.08.2020)

*придумайте пароль, который будете использовать для входа

Закриття місяця ― це важливий заключний етап в операціях поточного періоду. Кожен бухгалтер повинен знати, яким документом слід оформляти цю операцію в програмі, і які проводки очікуються після його проведення. У цій статті ми покроково розберемо цю операцію в програмі 1С:Підприємство Бухгалтерія для України .

Де в Бухгалтерія 8 «закриття місяця»?

У конфігурації «Бухгалтерія для України» і в редакції 1.2, і в редакції 2.0 для закриття місяця використовують однойменний регламентний документ. У «Бухгалтерія для України» редакція 2.0 доступ до документа через розділ «Операції» ― «Закриття періоду» ― «Закриття місяця».

де в 1с закриття місяця

У «Бухгалтерія для України» редакція 1.2 документ розташований в меню «Операції» ― «Регламентні операції»:

як зробити закриття місяця в 1с

В обох редакціях процес створення документа однаковий і відбувається останнім днем місяця. Перед формуванням документа доцільно виконати для відновлення хронології в обліку.

Операції з документом «Закриття місяця»

Документ «Закриття місяця» представляє собою перелік бухгалтерських та податкових регламентних операцій:

документ закриття місяця в 1с

Кожна бухгалтерська операція повинна бути виконана не рідше одного разу на місяць, кожна податкова операція ― не рідше одного разу в квартал. Створюючи документ, встановіть позначки у відповідних полях, які саме операції необхідно зробити. Послідовність виконання операцій важлива, тому при створенні декількох документів в одному періоді, необхідно дотримуватися порядку операцій, який вказаний в документі.

Проведення документу «Закриття місяця»

Перед проведенням документа зверніть увагу на час. Незважаючи на те, що «Закриття місяця» ― один з останніх документів в періоді, не слід вказувати час 23:59:59, так як необхідно врахувати можливість створення регламентного документа «Визначення фінансових результатів», який буде створений після формування всіх документів по закриттю місяця. Для проведення документа скористайтеся однією з кнопок «Провести» або «Провести і закрити»

Проводка документа Закриття місяця

Результатом стане ряд проводок згідно з обраними операціями. Приклади деяких з них на малюнку нижче:

навіщо робити закриття місяця в 1с

Крім бухгалтерських проводок при позначці про виконання технологічних операцій в податковому обліку буде сформований рух по регістрах податкового обліку «Продажі податковий облік» і «Придбання податковий облік». Призначення цієї операції ― зменшення обсягу інформаційної бази і збільшення швидкості проведення документів з податкового обліку:

1с бухгалтерія закриття місяця

Скористайтеся можливістю створити і проаналізувати довідки ― розрахунки, які доступні з документа «Закриття місяця» по кнопці «Друк».

закриття місяця в 1с покрокова інструкція

Це основні моменти, на які ми хотіли звернути увагу при роботі з документом «Закриття місяця». Сподіваємося, що наша стаття буде корисна вам і допоможе правильно формувати і аналізувати цей документ в конфігурації «Бухгалтерія для України».

*/

Ваша заявка прийнята!

Наш менеджер зв'яжеться з вами,
а поки ми пропонуємо дізнатися про важливі моменти роботи в BAS Бухгалтерія КОРП.