спілка автоматизаторів бізнесу оренда програм автоматизації

+38(093) 170-70-00 

sale@aktiv.ua

Облік бланків суворої звітності в BAS Бухгалтерія 8

(оновлено 20.08.2020)

*придумайте пароль, который будете использовать для входа

У сьогоднішній статті ми розглянемо облік бланків суворої звітності в BAS Бухгалтерія 8. Даний спосіб обліку ЛASЗ також підійде для конфігурацій BAS УТП 8 і BAS УПП 8.

1. Де зберігається інформація по бланках суворої звітності?

Вся інформація про бланках суворої звітності в BAS зберігається в довіднику «Номенклатура». В даному довіднику, на вкладці «Основні» вам потрібно встановити прапорець «Бланк суворого обліку», а при необхідності ― «Враховується за номінальною вартістю» (рис.1).

оприбуткувати бланки суворої звітності

«Рис.1»

2. Як оприбуткувати бланки суворої звітності в BAS

Переходимо до теми того, як оприбуткувати бланки суворої звітності в BAS. Перейдіть для цього в документ «Надходження товарів і послуг», вид операції ― «Бланки суворого обліку».

проведення документа

«Рис.2»

Стовпці «Ціна» і «Сума» заповнюються даними для бух-го обліку на балансовому рахунку. У стовпці «Рахунок обліку» вкажіть значення рахунку. Відповідною інформацією заповніть стовпці «Ціна номінальна» і «Сума номінальна», якщо враховуєте ЛASЗ за номінальною вартістю. Вкажіть позабалансовий рахунок обліку у відповідному стовпці.

Під час проведення документа сформуються всі потрібні рухи в регламентованому обліку, які ви можете побачити на рис. 3.

списання бланків суворої звітності

«Рис.3» — Результат проводки документа

3. Перемещение бланков строгой отчетности между складами

Для того, щоб оформити переміщення ЛASЗ між складами, перейдіть в меню «Склад» ― документ «Переміщення товарів» ― вид операції «Бланки суворого обліку». Вся інформація за бланками заповнюється на вкладці «Бланки».

4. Проведення для списання бланків суворої звітності

Для того, щоб списати використані бланки суворої звітності, перейдіть в документ «Списання товарів» ― вид операції «Бланки суворого обліку». На вкладці «Рахунок обліку» поля необхідно, щоб поля були заповнені відповідно до даних, зазначеними в док-ті «Надходження товарів і послуг» (рис. 2). Списання бланків з рахунку виконується за середньою вартістю.

Результат проведення документа

«Рис.4»

5. Результат

Під час проведення документа сформуються всі потрібні рухи в регламентованому обліку. Підсумок ви можете побачити на рис.5.

списать бланки строгой отчетности в 1с

«Рис.5»

Ми постаралися максимально повно відповісти на питання як обліковувати бланки суворої звітності в BAS. Сподіваємося, наша стаття була корисною для вас.

*/

Ваша заявка прийнята!

Наш менеджер зв'яжеться з вами,
а поки ми пропонуємо дізнатися про важливі моменти роботи в BAS Бухгалтерія КОРП.