спілка автомазитароії бізнесу оренда програм автоматизації

0-800-750-680 

sale@aktiv.ua

Як відобразити підвищення зарплатні в “Бухгалтерія для України” ред. 2.0.

(оновлено 04.02.2021)

*придумайте пароль, который будете использовать для входа

У цій статті приділимо увагу питанням підвищення зарплатні в конфігурації "Бухгалтерія для України". В "Налаштуваннях обліку" (розділ "Главное" ― підрозділ "Налаштування") передбачено два способи ведення кадрового обліку: повний і скорочений.

як підвищити зарплату в 1с

Розглянемо, як при різних видах обліку відобразити зміни в умовах оплати праці, а саме, підвищення зарплати. При повному веденні кадрового обліку в програмі використовуються кадрові документи. Тому для відображення підвищення окладів використовуємо один з основних кадрових документів ― "Кадрове переміщення".

1. Підвищення окладу в документі "Кадрове переміщення"

Документ знаходиться в розділі "Зарплата і кадри" підрозділ "Кадровий облік":

Підвищення окладу в 1с

У зв'язку з тим, що він вирішує кілька кадрових задач: переведення в інший підрозділ, на іншу посаду і зміна умов оплати праці, необхідно поставити позначку про зміну умов оплати праці та вказати новий розмір окладу.

як в 1с збільшити зарплату працівнику

Після проведення документа "Кадрове переміщення" в системі буде зафіксований новий розмір окладу і дата його підвищення. Ці дані будуть використані при нарахуванні зарплати, починаючи з місяця підвищення. Суми оплати праці пропорційно відпрацьованому часу за періоди до і після підвищення зарплати будуть розраховані автоматично по кнопці "Заповнити".

як провести збільшення зарплати в програмі 1с

2. Підвищення окладу при спрощеному кадровому обліку

При веденні спрощеного кадрового обліку кадрові документи, в тому числі "Кадрове переміщення", не використовуються. У цьому випадку розмір окладу встановлюється в картці співробітника. Доступ до довідника "Співробітники" можливий в розділі "Довідники" підрозділ "Зарплата і кадри" або в розділі "Зарплата і кадри" підрозділ "Кадровий облік":

підвищення зарплати в 1с

У разі зміни окладу слід вказати його розмір в картці співробітника. Починаючи з місяця підвищення, в документі "Нарахування зарплати" буде застосований новий оклад.

підвищення зарплати як відобразити в 1с

Операції з відображення підвищення зарплати прості. Але необхідно бути уважними при їх виконанні для правильного нарахування по оплаті праці співробітникам.

Крім даної статті, в продовження теми ми пропонуємо ознайомитися з іншими нашими матеріалами по оплаті праці в конфігурації "Бухгалтерія для України":

*/

Ваша заявка прийнята!

Наш менеджер зв’яжеться з Вами,
а поки пропонуємо ознайомитися з нашою книгою по роботі з первинними документами.