спілка автоматизаторів бізнесу оренда програм автоматизації

+38(093) 170-70-00 

sale@aktiv.ua

Підвищення зарплати в конфігурації "Управління торговим підприємством для України"

(оновлено 21.08.2020)

*придумайте пароль, который будете использовать для входа

У цій статті розглянемо, як відобразити підвищення заробітної плати і призначити доплати і надбавки співробітникам в конфігурації “Управління торговим підприємством для України”.

1.Підвищення окладу в документі "Кадрове переміщення організацій"

Для підвищення окладу використовують документ "Кадрове переміщення організацій ". При включеному інтерфейсі "Повний" він розташований в меню "Документи" ― "Кадровий облік".

Документ вирішує кілька кадрових задач. Для нашої статті розглянемо його заповнення тільки для цілей підвищення оплати праці. Документ може бути використаний як для підвищення окладу конкретному співробітнику, так і для всіх або групи співробітників.

Якщо документ оформляємо для конкретного співробітника, додамо працівника вручну. У верхній частині таблиці вкажемо дату підвищення окладу. У нижній частині табличній форми документа виберемо дію "Змінити" і новий розмір окладу.

Змінити розмір окладу

З вказаної дати для оплати праці працівнику буде застосований новий оклад.

Якщо мова йде про збільшення окладу всім або певної групи співробітників, скористаємося кнопкою "Заповнити". Для обраної організації вкажемо необхідну категорію відбору: підрозділ, посаду або конкретного працівника.

збільшенні окладу групі співробітників

По кнопці "Виконати" форма документа "Кадрове переміщення організацій" буде заповнена автоматично відомостями про працівників. Після цього вкажемо новий розмір окладу обраної категорії співробітників.

Крім розглянутого вище варіанту заповнення окладу вручну, можна заповнити документ, використовуючи кнопку "Групове зміна". У вікні виберемо вид розрахунку, наприклад, оклад по днях і спосіб зміни. В поле "Дія" доступні три опції зміни нарахування: "Установити значення", "Змінити (сумою)" або "Змінити (відсотком)". Для прикладу виберемо останню опцію і вкажемо відсоток підвищення окладів.

Групове зміна

Після натискання на кнопку "Виконати" оклади співробітників будуть підвищені на встановлений відсоток:

підвищення окладу на встановлений відсоток

2. Призначення надбавок і доплат

Додаткова заробітна плата змінюється в залежності від розміру надбавок, доплат та інших виплат, що складають фонд додаткової заробітної плати. Призначення або зміна виплат доцільно відобразити документом "Введення відомостей про планові нарахування та утримання" (меню "Документи" ― "Розрахунок зарплати").

Необхідно вказати вид розрахунку і період, з якого буде застосовуватися нове нарахування:

Призначення надбавок і доплат

Якщо призначення надбавок чи доплат передбачено в штатному розкладіі відображено в документі "Зміна штатного розкладу" (меню "Документи" ― "Штатний розклад"):

застосування надбавки або доплати

тоді початок застосування надбавки або доплати зафіксуємо в документі "Кадрове переміщення організацій". Для цього скористаємося кнопкою "перенаповнений по ШР":

як в 1с відобразити підвищення окладів

На малюнку вище бачимо, що починаючи з зазначеної дати, надбавка згідно штатного розкладу призначена конкретному співробітнику.

Сподіваємося, інформація нашій статті буде корисна в роботі бухгалтера. Якщо тема статті цікава і актуальна для вас, пропонуємо ознайомитися з методикою застосування коефіцієнтів підвищення окладів в конфігурації "Управління торговим підприємством".

*/

Ваша заявка прийнята!

Наш менеджер зв'яжеться з вами,
а поки ми пропонуємо дізнатися про важливі моменти роботи в BAS Бухгалтерія КОРП.