спілка автоматизаторів бізнесу оренда програм автоматизації

+38(093) 170-70-00 

sale@aktiv.ua

Останні платформи 1С:Підприємство і їх відмінності. Важливість оновлень

(оновлено 20.08.2020)

*придумайте пароль, который будете использовать для входа

Припинивши підтримку платформи 7.7, 1С:Підприємство взялися за активну розробку так званої "вісімки". Однак, варто лише трохи поглибиться в тему, як виявляється, що існує не просто 1С:Підприємство 8, але цілий ряд релізів: 8.1, 8.2, 8.3, 8.4. У чому ж різниця, і чому рекомендують брати останні версії? Це питання ми докладно розберемо в цій статті.

Чому рекомендується встановлювати останню версію платформи?

Якщо ви вже зібралися купувати 1С:Підприємство 8, то в розмові з менеджером вам напевно будуть радити установку останньої версії платформи. Це пов'язано з тим, що оновлення випускаються для останніх релізів. Наприклад, щоб встановити оновлення для вирішення Бухгалтерія для України 2.0.15.1 необхідно використання платформи 8.3.8.2322. А для оновлення конфігурації 1С:Підприємство Управління торговим підприємство 1.2.50.1 необхідно використовувати технологічну платформу не нижче 8.3.8.2322.

Чому оновлення бази 1С: Підприємство так важливі?

Оновлення платформи дозволяє не тільки отримати нові, актуальні форми звітних бланків, а й функції, які полегшують роботу. Зокрема, це:

  • автоматичне заповнення реквізитів за ЄДРПОУ;
  • підтримка роботи через веб-браузер;
  • сучасний інтерфейс "Таксі".

Але частіше оновлення бази 1С:Підприємство пов'язані з оптимізацією продуктивності файлів бази даних. Розробники забезпечують більш швидку роботу програми з файлами, що дозволяє бухгалтеру не витрачати рабочий час в очікуванні проведення документа.

Мені не потрібні оновлення!

Нерідко менеджери чують цю фразу від клієнтів. Дійсно, для деяких конфігурацій, оновлення виходять так рідко, що встановлювати більш дорогу версію здається необґрунтованою витратою коштів. Зокрема, в конфігурації "Роздрібна торгівля для України" могли не встановлюватися оновлення в останні три роки, але це не заважає в ній працювати.

Встановлюючи стару версію платформи варто враховувати, що при виході нових законів, оновлення швидше будуть випущені на більш нові платформи. Наприклад, якщо вийде закон про обов'язкову відправки електронних чеків в ДПС, платформу все ж таки доведеться оновити.

Можна виділити три вагомі причини, через які варто вибрати більш актуальну платформу 1С:Підприємство.

  1. Для сучасних платформ розроблено більше вузькоспеціалізованих рішень. Всі вони підтримуються і отримують своєчасні оновлення відповідно до змін законодавства України.
  2. При використанні доопрацювань вручну конфігурації, яка давно не оновлювалася, в разі зміни законодавства, доведеться віддатися відразу велику суму на встановлення пропущених релізів.
  3. При наявності своєчасних оновлень, бухгалтер матиме актуальний форми звітів для своєчасної подачі, а згадувати про їх необхідність в останній момент. Це допоможе уникнути штрафів за несвоєчасну здачу звітності. Забезпечити автоматичні оновлення 1С: Підприємство можна за допомогою нашого сервису.

Як з мінімальними витратами отримувати актуальні оновлення 1С:Підприємство?

Оцінити переваги останніх версій платформи 1С:Підприємство 8, ви можете, замовивши тестовий доступ. Заощадити на покупці нової версії платформи можна, замовивши оренду програми. 1С:Підприємство в хмарі ― це сервіс, який дозволяє працювати в ліцензійній програмі 1С:Підприємство з будь-якого пристрою через Інтернет і не вимагає витрат на покупку ліцензії, встановлення обладнання та його обслуговування. Супровід, в тому числі і оновлення, включені у вартість оренди.

Сподіваємося, ця стаття була для вас корисною. Якщо у вас залишилися питання з приводу платформ 1С:Підприємство, зв'яжіться з нашим експертом, щоб отримати відповідь, чи залиште коментар.

ВЫ МОЖЕТЕ ОЦЕНИТЬ ВСЕ ВОЗМОЖНОСТИ «1С ОНЛАЙН» И АКТИВИРОВАТЬ ТЕСТОВЫЙ ДОСТУП

*придумайте пароль, который будете использовать для входа

Дякуємо за вашу заявку, наш менеджер зв’яжеться з вами найближчим часом.

Повернутись назад
*/

Ваша заявка прийнята!

Наш менеджер зв'яжеться з вами,
а поки ми пропонуємо дізнатися про важливі моменти роботи в BAS Бухгалтерія КОРП.