спілка автоматизаторів бізнесу оренда програм автоматизації

+38(093) 170-70-00 

sale@aktiv.ua

Помилка: Поле об'єкта не виявлено 1С:Підприємство

(оновлено 20.08.2020)

*придумайте пароль, который будете использовать для входа

Проблема з якою зустрічаються користувачі 1С:Підприємство ― "Помилка: Поле об'єкта не виявлено", найчастіше спливає при запуску. Дана проблема приносить незручність і гальмує робочий процес. Багато користувачів, як показують опитування, не знають як швидко і самостійно вирішити цю проблему. Давайте розглянемо ефективні рекомендації.

1с помилка поле об'єкта не виявлено

В налаштуваннях 1С:Підприємство до кожного об'єкту присвоєно власне поле. Проаналізувавши таку помилку з позиції програміста, можна зробити висновок: проблема з'являється в тому випадку, коли програма звертається до не задані в об'єкті полю. Оцінивши проблему з позиції користувачів, помилка в 1С:Підприємство полягає в тому, що програма не може знайти заданий користувачем атрибут.

Помилка 1С:Підприємство, як правило, з'являється в трьох ситуаціях:

 • при вході в програму;
 • під час заповнення форми;
 • перед заповненням шаблону.

Цей список може тривати, але методи усунення збою повністю залежать від деталей некоректного відображення сторінок.

Аутентифікація

поле об'єкта не виявлено як виправити

У свіжих оновлення 1С:Підприємство вхід можна здійснити через OpenID. Ця нова опція дозволяє спростити вхід після того, як з'єднання було перервано.

Ви можете усунути проблему кількома способами:

Як усунути проблему без використання оновлення:

Фахівці все ж рекомендують при першій же можливості оновлювати програму. Також одна з найчастіших причин виникнення помилки - це запуск старої версії під час її поновлення.

Склад

Причина: дані в документі вказані, наприклад, посередині таблиці, а повинні розташовуватися в шапці:

 • налаштуйте останову в точці помилки;
 • в конфігураторі обов'язково перевірте правильність внесених даних.

Префікс вагового товару

Префікс вагового товару

Варіанти вирішення цієї проблеми:

 • встановіть код для всіх вагових товарів;
 • для кодів налаштуйте шаблон (розділ "Налаштування обладнання").

Рядок Пошуку

 • Уважно перевірте код, можливо проблема виникла в перерахуванні, що говорить про неправильно заданому відповідність або про його відсутність;
 • Завантажте іншу обробку конвертації.

Контрагент

Ви можете усунути цю помилку, якщо дозволите в налаштуваннях "Незалежне ведення партнерів і контрагентів". Для того, щоб перейти в це меню налаштувань, зайдіть в "Адміністрування", а потім в "CRM і продаж".

Вже згадана нами помилка, часто виникає в нових релізах програми під час впровадження нових програмних механізмів. У більшості випадків, проблема вирішується сама собою під час виходу нового релізу. Щоб не чекати нового релізу, не забувайте зберігати резервні копії. Це поверне вас до попередньої версії. Цю опцію можна використовувати при будь-яких ситуаціях, коли спливає помилка 1С:Підприємство.

Фахівці 1С: Підприємство дають ще кілька загальних рекомендацій на тему того, що робити, якщо користувач стикається з помилками відображення функціоналу програми:

 1. Необхідно очистити конфігурацію від застарілої та непотрібної інформації. В меню "Перевірка конфігурації" встановіть прапорець "Перевірка логічної цілісності конфігурації". Програма самостійно видалить некоректну інформацію.
 2. Для тих, чия конфігурація знаходиться на підтримці, фахівці рекомендують здійснювати ретельну перевірку конфігурації постачальника. Щоб провести перевірку, завантажте конфігурацію постачальника в нову базу і повторіть перший пункт.

Існує і певний алгоритм дій для усунення помилок, який базується суто на технічні моменти:

 1. Потрібно вимкнути всі фонові завдання активних баз.
 2. Перезавантажити сервер.
 3. Зробити бекап засобами sql.
 4. Зняти базу з підтримки і вивантажити cf.
*/

Ваша заявка прийнята!

Наш менеджер зв'яжеться з вами,
а поки ми пропонуємо дізнатися про важливі моменти роботи в BAS Бухгалтерія КОРП.