спілка автомазитароії бізнесу оренда програм автоматизації

0-800-750-680 

sale@aktiv.ua

Оформлення оплати декількох замовлень покупців одним платіжним документом в 1С:Підприємство

(оновлено 21.08.2020)

*придумайте пароль, который будете использовать для входа

При наявності великої кількості оплат різних замовлень, бухгалтеру не завжди зручно оформлювати окремий платіжний документ на кожен з них. Уникнути великої кількості платіжних доручень можна, якщо оформити платіжне доручення на кілька замовлень, як один документ.

Оформлення замовлень в 1С:Підприємство

У деяких конфігураціях 1С:Підприємство замовлення, в кількості більше одного, можна оформити одним документом. Щоб оплата фіксувалася для певних замовників, в договорі вибираємо варіант "За договором в цілому" або "На замовлення".

Механізм автоматичного розподілу платежів дозволить Вам оформити одним платіжним дорученням кілька замовлень. З його допомогою можливо провести оплату замовлень вибіркового характеру в рамках одного платіжного документа.

Оформлення вхідного платіжного доручення

Для вказівки в документі оплачених замовлень встановіть в поле "Редагувати" в положення "Списком". Можна заповнити автоматично, натиснувши на кнопку "Підбір", а також вручну.

У прикладі вказано автоматичний підбір в документі "Платіжне доручення вхідне". Після натискання на кнопку "Підбір" відкриється вікно "Дебіторська заборгованість. Підбір для контрагента". Встановіть прапорець "За оперативною заборгованості (з урахуванням замовлень)" і в списку, виберіть суми заборгованостей.

Платіжне доручення вхідне

Після закриття вікна, сума оплати буде відображена в документі "Платіжне доручення вхідне.

оплата від покупця

Після того, як документ буде проведено зафіксується оплата замовлень. Сподіваємося ця стаття була для Вас корисною. Якщо у Вас залишилися питання, пишіть їх в коментарях: наші фахівці обов'язково дадуть відповідь на них.

*/

Ваша заявка прийнята!

Наш менеджер зв'яжеться з вами,
а поки ми пропонуємо дізнатися про важливі моменти роботи в BAS Бухгалтерія КОРП.