спілка автоматизаторів бізнесу оренда програм автоматизації

+38(093) 170-70-00 

sale@aktiv.ua

Як налаштувати обмін даними між Клієнт-банком і 1С:Підприємство?

(оновлено 21.08.2020)

*придумайте пароль, который будете использовать для входа

Нерідко бухгалтеру підприємства необхідно працювати з даними про клієнтів, які містяться в Клієнт-банку, але потрібні функції все ще знаходяться в 1С:Підприємство. Що робити в такому випадку? Мало хто знає, що запустити обмін даними між цими двома програмами можна за допомогою пари простих дій.

Вивантаження використовується для передачі документів про оплату в текстовий файл для модуля Клієнт-Банк. Більш докладно в цій статті ми розглянемо другу функцію: завантаження виписок про платежі в 1С:Підприємство.

банк клієнт в 1с 8

Як вивантажити Клієнт-Банк в 1С:Підприємство?

Налаштовуючи 1С:Підприємство, можна одночасно налаштувати і обмін даними з Клієнт-банком. Для цього необхідно виконати кілька простих налаштувань.

1) У загальному меню потрібно вибрати пункт "Банківські виписки", після чого натисніть кнопку "Завантажити". У вікні, програма запропонує вам налаштувати параметри обміну.

вивантаження з 1с в банк клієнт

2) При натисканні на кнопку "Так", вам відкриється ще одне вікно з налаштуваннями.

как выгрузить банк клиент в 1с

3) У вікні налаштуйте рахунок по якому будуть відслідковуватися банківські операції. Зробити це можна в рядку "Обслуговуваний банківський рахунок". Нижче, в випадаючому списку "Назва програми" потрібно вибрати назву потрібного вам модуля клієнт-банк, в якому ви раніше створили файл відвантаження.

Нижче в рядках "Файл завантаження" і "Файл вивантаження" потрібно прописатися звідки будуть завантажуватися і куди розвантажуватися файли з даними. За замовчуванням файли називаються CB_to_1C.txt і 1C_to_CB.txt.

4) Закінчивши вносити потрібні параметри, збережіть їх, натиснувши кнопку "ОК".

Як завантажити платіжні доручення в 1С:Підприємство?

Коли документ з випискою за рахунком сформований, а налаштування банку проведені, завантажити вхідні оплати в 1С:Підприємство не складе труднощів. Вибравши закладку "Завантаження", вкажіть шлях до створеного текстового файлу, після чого скористайтеся кнопкою "Прочитати дані з файлу

как загрузить клиент банк в 1с

Після цього в таблиці буде відображений список документів з завантаженою банківської виписки, в який можна внести виправлення при необхідності. За допомогою кнопки "Завантажити" ви завершите завантаження платіжних доручень в 1С:Підприємство і зможете сформувати звіт.

Якщо у вас виникли проблеми з обміном даними між вашою 1С:Підприємство і Клієнт-банком, зв'яжіться з нами. Наші фахівці проконсультують вас і допоможуть вирішити всі питання.

ВЫ МОЖЕТЕ ОЦЕНИТЬ ВСЕ ВОЗМОЖНОСТИ «1С ОНЛАЙН» И АКТИВИРОВАТЬ ТЕСТОВЫЙ ДОСТУП

*придумайте пароль, который будете использовать для входа

Дякуємо за вашу заявку, наш менеджер зв’яжеться з вами найближчим часом.

Повернутись назад
*/

Ваша заявка прийнята!

Наш менеджер зв'яжеться з вами,
а поки ми пропонуємо дізнатися про важливі моменти роботи в BAS Бухгалтерія КОРП.