спілка автоматизаторів бізнесу оренда програм автоматизації

+38(093) 170-70-00 

sale@aktiv.ua

Налаштування магазину в 1С:Підприємство Роздрібна торгівля

(оновлено 10.02.2021)

*придумайте пароль, который будете использовать для входа

У даній статті ми розберемо, як зробити налаштування магазину з нуля в програмі 1С:Підприємство Роздрібна торгівля для України. Розглянемо наступні питання:

Налаштування 1С:Підприємство Роздрібна торгівля

Перед тим, як переходити до налаштувань робочого місця касира, потрібно відрегулювати облікові дані для адміністратора і інших користувачів.

Якщо у Вас кілька підприємств, пройдіть спочатку етап налаштування потрібної кількості підприємств в конфігурації. Ця функція дозволяє поширювати товари від організації або юридичної особи. Наприклад, ТОВ, ЗАТ, ПП, ІЧ і т.д.

налаштування потрібної кількості підприємств

Наступним кроком є формування вже конкретно Вашої організації. Перейдіть в розділ "Нормативно довідкова інформація" знайдіть вкладку "Організація" і виберіть "Створити". Перед Вами з'явиться вікно, де необхідно вказати необхідні реквізити фірми

1с розница формування організації

Установка цін номенклатури

Далі слід формування образу цін. Заходимо в меню "Маркетинг", в лівому бічному меню знайдіть функцію "Вид цін" після чого натискаємо "Створити".

1с роздріб установка цін номенклатури

Щоб встановити ціну на приплив потрібно прописати закупівельну вартість і роздрібну. Після створення виду цін з'явиться вікно для прописки назви, метод завдання цін і схема компонування. Після заповнення цих пунктів вартість даних про закупівлю продукції буде прописуватися в автоматичному режимі.

1с роздріб налаштування

Після внесення в базу даних відомостей про закупівельну ціну необхідно внести їх роздрібну вартість. Будьте уважні, це кінцева вартість товару, яку оплачує покупець. Сума чека буде розраховуватися в автоматичному режимі.

1с роздріб характеристики номенклатури

Підрахувавши суму продажу і закупівлі, нам необхідно сформувати "Умова ціноутворення". Для цього ми перейдемо в розділ "Маркетинг", в лівій бічній панелі переходимо в розділ "Правила ціноутворення" і створюємо їх у випадаючому віконці. Від нас вимагається вказати вид цін і найменування.

Правила ціноутворення

Створення магазину в 1С:Підприємство Роздрібна торгівля

Для завершення налаштування 1С:Підприємство необхідно створити магазин, де і буде відбувається продаж продукції. Знаходимо розділ "Нормативно-довідкова інформація" і натискаємо на "Створити". Далі залишається заповнити всі необхідні пункти і завершити налаштування.

Створення магазину в 1С:Підприємство Роздрібна торгівля

Наступною сходинкою є налагодження конфігурація 1С:Підприємство Роздрібна торгівля. Переходимо в раніше створений магазин, вибираємо пункт "Каси ККМ" і натискаємо "Створити".

Каси ККМ в 1С

Після створення ККМ потрібно налаштувати опцію робочого місця касира для всіх потрібних користувачів. Щоб відкрити цей доступ перейдіть в "Адміністрування", далі "Користувачі та їх права" і виберіть пункт "Доп. права користувача ".

Користувачі та їх права

На подальших етапах необхідне створення списків надходження продукції, щоб всі найменування потрапляли на необхідний склад. Для вииконання перевірки формування 1С:Підприємство Роздрібна торгівля виберіть меню "Продажі" і натисніть на "РМК".

створення списків надходження продукції

У випадаючому вікні спершу відкрийте зміну, клікнувши на аналогічну клавішу, а потім виберіть "Реєстрація продажів".

Реєстрація продажів

У відкритому вікні вибираємо "Меню" і тиснемо F10. У пошуковій області активуємо перегляд присутність позицій на складі натискаємо на "Показати інформацію".

перегляд присутність позицій на складі

Відкривши подвійним кліком товар впишіть число товару, яке ви відпускаєте клієнту. Після оплати товару програма прораховує здачу.

робоче місце касира 1с роздріб

Далі відкриється вікно з чеком. Щоб виконати друк в автоматичному режимі, потрібно справжній фіскальний апарат, а не його імітація.

Закриття зміни в 1С:Підприємство Роздрібна торгівля

Після закінчення робочого дня потрібно закрити зміну. Щоб зробити це клікніть на "Вихід", Вам випаде вікно робочого місця касира, виберіть "Закриття зміни".

як закрити зміну в 1с роздріб

Дані дії допоможуть Вам в короткі терміни налаштувати і запустити свій магазин.

Якщо у Вас виникли будь-які труднощі, пишіть свої питання в коментарі. Наші фахівці з радістю допоможуть і проконсультують.

Також у Вас є можливість БЕЗКОШТОВНО прослухати вебінар.


Роздрібна торгівля в 1С:Підпріємство 8

В ході вебінару Ви дізнаєтеся про основні принципи обліку роздрібної торгівлі, проаналізуєте рух ТМЦ та багато іншого.

*/

Ваша заявка прийнята!

Наш менеджер зв'яжеться з вами,
а поки ми пропонуємо дізнатися про важливі моменти роботи в BAS Бухгалтерія КОРП.