спілка автоматизаторів бізнесу оренда програм автоматизації

+38(093) 170-70-00 

sale@aktiv.ua

Яка користь підприємцю від переходу на 1С:Підприємство 8?

(оновлено 20.08.2020)

*придумайте пароль, который будете использовать для входа

Вам траплялося мати справу з відмовою керівництва на фінансування нового програмного забезпечення? Нерідко саме це зупиняє бухгалтерів від придбання ПЗ, яке зробило б роботу простішою. З цієї статті ви дізнаєтеся про те, які вагомі переваги для власника має 1С:Підприємство 8.

Користь від 1С:Підприємство

Найголовнішою перевагою програми є автоматизація бухгалтерського і податкового обліку. Сьогодні знайти бухгалтера, який буде згоден вести облік в Excel або на папірцях практично неможливо. 1С:Підприємство - найпоширеніша система ведення обліку і практично кожен бухгалтер вміє працювати в тій чи іншій конфігурації. Програма зручна як для фахівця в бухгалтерії, так і для початківця, що лише почав розбиратися в обліку. Наявність різних доопрацьованих варіацій 1С:Підприємство 8 дозволяє використовувати його для ведення бухгалтерського обліку, для обліку торгового підприємства, для обліку сільського господарства та інших сфер ведення бізнесу.

Крім поширеності 1С:Підприємство, уваги заслуговує і безпека, що гарантує використання програми. Будь-якому підприємцю, у якого в компанії змінювався бухгалтер, знайома ситуація: ненавчений новий працівник хапається за голову, коли розуміє, що йому залишив попередник.

Будь-яка з конфігурацій 1С:Підприємство має зрозумілу структуру ведення обліку, в якій легко розбереться новий працівник. Крім цього і сам власник зможе відстежувати бухгалтерію підприємства, не гублячись у стосах паперових звітів.

Безпека даних з 1С:Підприємство

1С:Підприємство дозволяє вести детальний облік. За необхідності бухгалтер в будь-який момент може сформувати звіт про фінансовий стан компанії або розрахувати собівартість продукції. Така можливість дозволяє звести до мінімуму ризики штрафів і не боятися перевірок податкової.

Онлайн-версія 1С:Підприємство, окрім перерахованого вище, захищена і від несумлінних працівників. Її не можна вкрасти або вилучити. Навіть якщо комп'ютер бухгалтера вийде з ладу, то база не буде загублена.

Масштабування бізнесу з 1С:Підприємство 8

1С:Підприємство 8 надає широкі можливості роботи з додатковими програмами і інтеграції з системами роботи з клієнтами. Серед можливостей останньої версії програми:

  • ведення обліку взаємовідносин з клієнтами в CRM;
  • налаштування обміну даними з інтернет-магазином;
  • підключення торгового обладнання;
  • виставлення і підрахунок ключових показників ефективності менеджерів KPI;
  • інтеграція з "Новою поштою", "Укрпоштою", prom.ua, ботами месседжерів;
  • дзвінки прямо з 1С:Підприємство.

Регулярні оновлення програми від розробника дають можливість вести облік навіть при постійних змінах в законодавстві. Всі актуальні форми звітів з'являються в програмі незабаром після введення.

Все ще залишилися питання? Поставте їх безкоштовно нашому експерту, щоб дізнатися більше про переваги 1С:Підприємство 8 для бізнесу і підприємця.

ВЫ МОЖЕТЕ ОЦЕНИТЬ ВСЕ ВОЗМОЖНОСТИ «1С ОНЛАЙН» И АКТИВИРОВАТЬ ТЕСТОВЫЙ ДОСТУП

*придумайте пароль, который будете использовать для входа

Дякуємо за вашу заявку, наш менеджер зв’яжеться з вами найближчим часом.

Повернутись назад
*/

Ваша заявка прийнята!

Наш менеджер зв'яжеться з вами,
а поки ми пропонуємо дізнатися про важливі моменти роботи в BAS Бухгалтерія КОРП.