спілка автоматизаторів бізнесу оренда програм автоматизації

+38(093) 170-70-00 

sale@aktiv.ua

Як встановити і налаштувати 1С:Підприємство в хмарі в пару кліків миші?

(оновлено 21.08.2020)

*придумайте пароль, который будете использовать для входа

Ви вже зареєструвалися і замовили собі підключення 1С:Підприємство в хмарі. Але що ж далі? Як почати роботу? Давайте розберемо це питання поетапно.

Що НЕ потрібно для початку роботи в онлайн-версії 1С:Підприємство?

В першу чергу, не потрібна наявність власного сервера для роботи, як було б з коробковою версією. Також немає необхідності купувати ліцензію і організовувати ІТС. Все це входить у вартість послуги з оренди програми.

Для початку роботи в 1С:Підприємство в хмарі, вам знадобиться тільки власний комп'ютер і наявність електронної пошти.

Як підключитися до програми?

Щоб підключитися і почати працювати, вам необхідно виконати всього кілька простих кроків.

 1. Реєстрація
  Після реєстрації ви отримаєте на електронну пошту лист, який містить ярлик для підключення, логін і пароль.
Реєстрація 1С в хмарі

Ярлик потрібно завантажити. Зручніше за все буде його розмістити на робочому столі. Після цього не потрібно робити додаткові налаштування, 1С:Підприємство в хмарі можна почати використовувати.

 1. Перевіряємо пошту
  Двічі клацніть курсором по ярлику. Після цього відкриється вікно, з вимогою ввести облікові дані. Ваші логін та пароль знаходяться в листі, скопіюйте їх у відповідні поля.
логін і пароль 1С в хмарі
 1. Обираємо конфігурацію
  Після введення облікових даних, вам відкриється наступне вікно, в якому потрібно буде обрати конфігурацію. Якщо ви використовуєте безкоштовний тестовий доступ, то поруч з назвою конфігурації буде стояти позначка "демо".
конфігурація 1С в хмарі
 1. Готово!
  Ви можете розпочинати роботу в онлайн-версії 1С:Підприємство. Зовнішній вигляд програми нічим не відрізняється від її "коробкової" версії, що допоможе вам швидше розібратися у всіх функціях.

Як розмістити базу 1С: Підприємство в хмарі?

Присутня можливість перенести вашу базу на хмару всього в кілька кліків миші і працювати з уже наявними даними. Працює і зворотний процес: ви можете в будь-який момент скачати базу з хмари на свій комп'ютер.

Щоб завантажити базу з хмари, необхідно вибрати у верхній панелі вкладку "Адміністрування", пункт "Завантажити інформаційну базу".

база 1С в хмарі

На віддаленому робочому столі ви можете знайти ярлик, що зв'язує цей стіл з вашим комп'ютером. Пройшовши по ньому ви знайдете диски вашого комп'ютера на яких можна знайти і завантажити базу на сервер.

завантажуємо базу 1С на сервер

Для вивантаження бази на комп'ютер у вкладці "Адміністрування" виберіть пункт "Вивантажити інформаційну базу"

Вивантажити інформаційну базу

Так само, як і з завантаженням бази, на віддаленому робочому столі ви можете вибрати диск і папку в яку можна завантажити дані з сервера.

завантажити дані з сервера

Виконувати ці кроки і починайте працювати в 1С:Підприємство в хмарі вже зараз. Якщо вас зацікавила ця стаття, дізнайтеся більше про хмарні технології 1С:Підприємство.

*/

Ваша заявка прийнята!

Наш менеджер зв'яжеться з вами,
а поки ми пропонуємо дізнатися про важливі моменти роботи в BAS Бухгалтерія КОРП.