спілка автомазитароії бізнесу оренда програм автоматизації

0-800-750-680 

sale@aktiv.ua

Як самостійно перенести 1С:Підприємство на інший ПК

(оновлено 19.08.2020)

*придумайте пароль, который будете использовать для входа

Ви придбали в офіс більш потужний ПК? Терміново знадобилося встановити 1С : Підприємство ще на один комп'ютер? Причин для перенесення робочої бази 1С:Підприємство може бути маса. Чи здатний бухгалтер здійснити це самостійно, або потрібно обов'язково запрошувати програміста? Нічого складного насправді немає. У цій статті ми наочно розберемо перенесення Інфобази на прикладі програми Бухгалтерія для України 8.

Інфобази в 1С:Підприємство бувають 2-х типів: файлові та ті, які використовують мову структурованих запитів (SQL). Варто відзначити, що перенесення SQL-версії за наведеною в статті схемою виконати неможливо. Це пов'язано зі складністю вивантаження і тонкощами конфігурації Інфобази. Для даного виду перенесення слід залучити IT-фахівця. Самостійно ви зможете здійснити лише перенесення файлової версії, при наявності прав адміністратора.

Отже, для перенесення 1С : Підприємство з одного ПК на інший виконуємо такі дії:

  1. Вивантажуємо Інфобази
  2. Встановлюємо платформу
  3. Виконуємо запуск Інфобази

Детальніше кожен пункт ми розберемо нижче.

Вивантажуємо інфобазу з 1С:Підприємство

Попередньо робимо копію. Найбільш оптимальний спосіб ― вивантажити Інфобази через меню конфігуратора і «Адміністрування». Після цього натискаємо на «вивантажити інформаційну базу» і вказуємо адресу, за якою вона буде зберігатися. У базі не повинні працювати користувачі і необхідні повні права на вивантаження.

перенесення 1С на інший ПК

Вивантаження і зберігання копії Інфобази ― стандартна операція, яку зазвичай користувачі виконують для підстраховки. Існує один вагомий нюанс при перенесенні конфігурації ― певні параметри можуть не зберегтися.

Вивантажуємо інфобазу з 1С

Конфігурацію Інфобази з потрібними параметрами можна копіювати ще й прямо з каталогу. Адресу можна уточнити, виконавши такі дії: викликавши в меню «Довідка» ― «Про Програму» ― «Каталог».

зберігання копії Інфобази 1C
копіювати базу 1С з каталогу

Не рекомендуємо починати роботу в 1С:Підприємство відразу після вивантаження Інфобази, оскільки є ймовірність розбіжностей зі збереженими даними.

Встановлюємо платформу 1С:Підприємство

Наступним етапом займемося установкою дистрибутива платформи (файл setup.exe). Даний файл можна знайти на диску ІТС або ж завантажити з сайту http://its.1c.ua.
Ми будемо детально розглядати 2-й варіант, так як на диску ІТС може не бути тієї версії, яка нам потрібна.

копіювати базу 1С з каталогу
як перенести ліцензію 1с

Насамперед вибираємо актуальну версію платформи серед дистрибутивів і завантажуємо її.

Встановлюємо платформу 1С
диск ІТС

Насамперед вибираємо актуальну версію платформи серед дистрибутивів і завантажуємо її.

актуальна версію платформи 1С

Вибираємо файл setup.exe і, в процесі тиснемо «Далі» без змін.

завантаження дистрибутива 1С

Всі складові, які нам необхідні вже встановлені за замовчуванням. Додатково потрібно тільки вибрати мову інтерфейсу ― російська, українська або англійська, після чого натискаємо «Встановити».

перенести дані з 1с бухгалтерія
як правильно перенести 1с

Але хочеться відзначити, що інсталяція драйвера захисту потрібна тільки в тому випадку, якщо ви використовуєте USB-ключ. Якщо ж ви використовуєте існуючу ліцензію на ПЗ - мітку «Встановити драйвер захисту» ставити не потрібно. Після встановлення знімаємо мітку і тиснемо «Готово».

Запуск Інфобази

інсталяція драйвера захисту

Так як мова йде про існуючу Інфобазу ― в спливаючому вікні потрібно вибрати «Додати в список існуючої інформаційної бази»

Запуск Інфобази

У формі, що з'явилася вказуємо збережений раніше адреса і найменування. Типи розміщення «На даному комп'ютері» і «На ПК локальної мережі» вимагають вибрати каталог, в який буде встановлена Інфобаза.

Додати в список існуючої інформаційної бази

У разі, якщо каталогу раніше не було, 1С:Підприємство створює його при старті в авторежимі. Вікно параметрів завантаження ― це завершальний етап. Якщо стандартні параметри відповідають вимогам, то при натисканні «Готово» Інфобаза додається в список.

каталог установки Інфобази

Це був останній етап, після чого Інфобаза успішно перенесена.

*/

Ваша заявка прийнята!

Наш менеджер зв'яжеться з вами,
а поки ми пропонуємо дізнатися про важливі моменти роботи в BAS Бухгалтерія КОРП.