спілка автомазитароії бізнесу оренда програм автоматизації

0-800-750-680 

sale@aktiv.ua

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 141

Як підключитися до 1С:Підприємство 8 в хмарі: покрокова інструкція

(оновлено 09.06.2021)

*придумайте пароль, который будете использовать для входа

Що з себе представляє 1С:Підприємство 8 в хмарі? Це та ж ліцензійна «коробка» 1С:Підприємство, тільки встановлена на віддалений сервер, який знаходиться в захищеному дата-центрі. Користувачі просто орендують цей сервер на будь-який термін.

1С:Підприємство 8 в хмарі дозволяє почати працювати в програмі без витрат на обладнання, ліцензію та інформаційно-технічний супровід. Все, що необхідно для доступу до 1С:Підприємство ― наявність Інтернету, що дозволяє вести бухгалтерський облік в будь-який час і в будь-якому місці.

Дата-центри, в яких розташовані сервери, оснащені багаторівневою системою захисту, а доступ в саму будівлю і його окремі приміщення строго контролюється. Інформація на сервери передається по захищеним каналам зв'язку, тому всі сумніви з приводу безпеки і надійності 1С:Підприємство 8 Онлайн ― марні.

Велика економія коштів, практичність і зручність сервісу сприяють зростаючої популярності 1С:Підприємство 8 Online. Все більше компаній і бухгалтерів воліють брати 1С:Підприємство в оренду, ніж витрачати великі кошти на установку і обслуговування локальної програми у себе в офісі. До того ж, компанія «Актив Софт» пропонує попередньо тестувати безкоштовно 1С:Підприємство 8 Online протягом 7 днів, щоб ті, хто зіткнувся з сервісом вперше, змогли самостійно оцінити всі його переваги і недоліки.

Щоб почати працювати в 1С:Підприємство 8 Online, не потрібно спеціально встановлювати і налаштовувати програму. Для старту потрібна тільки ваша електронна пошта і кілька клацань комп'ютерної миші. Крім того, ви можете закачати на сервіс готову базу даних 1С:Підприємство з вашого комп'ютера. Про те як це зробити, читайте далі.

1. Реєстрація

Після оформлення договору, вам на пошту прийде лист, в якому будуть вказані логін і пароль для входу в 1С:Підприємство 8 Online, а також прикріплений ярлик для підключення. Його необхідно завантажити.

как установить 1с в облако

2. Зберігаємо ярлик

Ярлик зберігаєте на своєму комп'ютері. Ніяких установок і налаштувань програми. 1С:Підприємство 8 Online повністю готовий до використання.

3. Починаємо роботу з 1С: Онлайн

Щоб почати роботу, клацніть 2 рази на зображення ярлика. Перед вами відкриється вікно, в яке потрібно ввести логін і пароль, які ви отримали на пошту після реєстрації (рис. 1).

1с облако установка

4. Вибираємо конфігурацію

У наступному вікні вам потрібно вибрати потрібну вам конфігурацію. На рис. 4 навпроти назви конфігурації в дужках вказано «демо». Не лякайтесь. Таким чином показується, що ви використовуєте тестовий доступ до 1С:Підприємство 8 Online на 7 днів.

как настроить 1с в облаке

5. Відмінностей з "коробкою" немає

Как вы видите, 1С:Підприємство8:Online ни по своему виду, ни по своим функциям не имеет различий с «коробочной» версии 1С:Підприємство.Як ви бачите, 1С:Підприємство 8 Online ні за своїм виглядом, ні за своїми функціями не має відмінностей з «коробкової» версії 1С:Підприємство.

6. Завантажуємо базу 1С на сервер

У вас є можливість в будь-який момент завантажити зі свого комп'ютера готову базу на сервер або завантажити створену в 1С:Підприємство 8 Online базу. Для цього натисніть на верхній панелі «Адміністрування» і виберете відповідно дії «Завантажити інформаційну базу» або «вивантажити інформаційну базу».

1с выгрузка в облако

7. Де знайти базу даних?

На віддаленому робочому столі знаходяться диски вашого комп'ютера, куди або звідки можна скачати базу даних.

как скачать базу из облака

Як бачите, 1С:Підприємство 8 Online зручний і простий у використанні. Його не потрібно спеціально встановлювати і довго налаштовувати. Він не має ніяких відмінностей від «коробкової» версії 1С:Підприємство, але зате істотно заощаджує бюджет фірми.

Нагадаємо, щоб самостійно оцінити всі переваги сервісу, ви можете
Безкоштовно тестувати 1С:Підпріємство8 Online протягом 7 днів.

*/

Ваша заявка прийнята!

Наш менеджер зв'яжеться з вами,
а поки ми пропонуємо дізнатися про важливі моменти роботи в BAS Бухгалтерія КОРП.