спілка автомазитароії бізнесу оренда програм автоматизації

ВЫ МОЖЕТЕ ОЦЕНИТЬ ВСЕ ВОЗМОЖНОСТИ «1С ОНЛАЙН» И АКТИВИРОВАТЬ ТЕСТОВЫЙ ДОСТУП

*придумайте пароль, который будете использовать для входа

Нет учетной записи?

Зарегистрироваться

Ваша заявка принята!

Наш менеджер перезвонит в ближайшее время.

sale@aktiv.ua

*придумайте пароль, который будете использовать для входа

Що з себе представляє 1С:Підприємство 8 в хмарі? Це та ж ліцензійна «коробка» 1С:Підприємство, тільки встановлена на віддалений сервер, який знаходиться в захищеному дата-центрі. Користувачі просто орендують цей сервер на будь-який термін.

1С:Підприємство 8 в хмарі дозволяє почати працювати в програмі без витрат на обладнання, ліцензію та інформаційно-технічний супровід. Все, що необхідно для доступу до 1С:Підприємство ― наявність Інтернету, що дозволяє вести бухгалтерський облік в будь-який час і в будь-якому місці.

Дата-центри, в яких розташовані сервери, оснащені багаторівневою системою захисту, а доступ в саму будівлю і його окремі приміщення строго контролюється. Інформація на сервери передається по захищеним каналам зв'язку, тому всі сумніви з приводу безпеки і надійності 1С:Підприємство 8 Онлайн ― марні.

Велика економія коштів, практичність і зручність сервісу сприяють зростаючої популярності 1С:Підприємство 8 Online. Все більше компаній і бухгалтерів воліють брати 1С:Підприємство в оренду, ніж витрачати великі кошти на установку і обслуговування локальної програми у себе в офісі. До того ж, компанія «Актив Софт» пропонує попередньо тестувати безкоштовно 1С:Підприємство 8 Online протягом 7 днів, щоб ті, хто зіткнувся з сервісом вперше, змогли самостійно оцінити всі його переваги і недоліки.

Щоб почати працювати в 1С:Підприємство 8 Online, не потрібно спеціально встановлювати і налаштовувати програму. Для старту потрібна тільки ваша електронна пошта і кілька клацань комп'ютерної миші. Крім того, ви можете закачати на сервіс готову базу даних 1С:Підприємство з вашого комп'ютера. Про те як це зробити, читайте далі.

Як підключитися до 1С:Підприємство 8 Online і закачати готову базу з комп'ютера

1. Після оформлення договору, вам на пошту прийде лист, в якому будуть вказані логін і пароль для входу в 1С:Підприємство 8 Online, а також прикріплений ярлик для підключення. Його необхідно завантажити.

как установить 1с в облако

2. Ярлик зберігаєте на своєму комп'ютері. Ніяких установок і налаштувань програми. 1С:Підприємство 8 Online повністю готовий до використання.

3. Щоб почати роботу, клацніть 2 рази на зображення ярлика. Перед вами відкриється вікно, в яке потрібно ввести логін і пароль, які ви отримали на пошту після реєстрації (рис. 1).

1с облако установка

4. У наступному вікні вам потрібно вибрати потрібну вам конфігурацію. На рис. 4 навпроти назви конфігурації в дужках вказано «демо». Не лякайтесь. Таким чином показується, що ви використовуєте тестовий доступ до 1С:Підприємство 8 Online на 7 днів.

как настроить 1с в облаке

5. Как вы видите, 1С:Підприємство8:Online ни по своему виду, ни по своим функциям не имеет различий с «коробочной» версии 1С:Підприємство.Як ви бачите, 1С:Підприємство 8 Online ні за своїм виглядом, ні за своїми функціями не має відмінностей з «коробкової» версії 1С:Підприємство.

6. У вас є можливість в будь-який момент завантажити зі свого комп'ютера готову базу на сервер або завантажити створену в 1С:Підприємство 8 Online базу. Для цього натисніть на верхній панелі «Адміністрування» і виберете відповідно дії «Завантажити інформаційну базу» або «вивантажити інформаційну базу».

1с выгрузка в облако

7. На віддаленому робочому столі знаходяться диски вашого комп'ютера, куди або звідки можна скачати базу даних.

как скачать базу из облака

Як бачите, 1С:Підприємство 8 Online зручний і простий у використанні. Його не потрібно спеціально встановлювати і довго налаштовувати. Він не має ніяких відмінностей від «коробкової» версії 1С:Підприємство, але зате істотно заощаджує бюджет фірми.

Нагадаємо, щоб самостійно оцінити всі переваги сервісу, ви можете
Безкоштовно тестувати 1С:Підпріємство8 Online протягом 7 днів.

*/
Оставить заявку
Оставить заявку
Оставить заявку
Оставить заявку
Оставить заявку
Оставить заявку
Оставить заявку
Оставить заявку
Оставить заявку