спілка автоматизаторів бізнесу оренда програм автоматизації

+38(093) 170-70-00 

sale@aktiv.ua

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 143

Як перемістити товари в BAS?

(оновлено 20.08.2020)

*придумайте пароль, который будете использовать для входа

Документ «Переміщення товарів» в BAS, незважаючи на простоту заповнення, є багатофункціональним і важливим в організації складського обліку. Він призначений для переміщення товарів, обладнання, матеріалів, продукції між складами підприємства. Розібратися в тому, як зробити переміщення товару в BAS, допоможе ця стаття.
У конфігурації «Бухгалтерія для України (ред.2.0)» доступ до документа в розділі «Склад».

Заповнення документа «Переміщення товарів» в BAS

Початковим етапом заповнення документа є вибір складу-відправника, складу-одержувача і однією з двох опцій в полі «Вид операції»: «Товари, продукція» або «Обладнання». Вибравши перший вид операції, можемо переміщати власні запаси (закладка «Товари»), комісійні товари («Товари на комісії») і поворотну тару (однойменна закладка). Переміщувану номенклатуру можна додати або підібрати з довідника. Варто звернути увагу, що в цьому документі можна змінити і рахунок обліку ТМЦ в стовпці «Рахунок одержувача».

як перемістити товар в 1с

При виборі виду операції «Обладнання» таблична частина документа зміниться. На що з'явилася закладці «Обладнання» вносимо відомості про переміщуваний об'єкті.

відомості про переміщуваний об'єкті

В BAS при відпуску товарів в торговельну точку обов'язково користуються документом «Переміщення товарів», при способі обліку товарів в роздрібній торгівлі за продажними цінами. Він зазначений в «Облікової політиці» в розділі «Главное» підрозділ «Налаштування». Операції, які передують переміщенню, описані в статті.

Слід звернути увагу, що рахунок обліку на складі-одержувачі не заповнюється в документі при передачі товарів в автоматизовану торговельну точку, а використовується за умовчанням 2821 «Товари в роздрібній торгівлі (в АТТ за продажною вартістю)».

1с бухгалтерія переміщення товарів

Проведення документа "Переміщення товару"

Після проведення документа, крім переміщення товару зі складу в торгову точку і зміни рахунку обліку товару в роздробі, буде нарахована торгова націнка на переміщений товар.

Проведення документа Переміщення товару

Повернення товарів з торгової точки на склад також оформляється документом «Переміщення товарів». В результаті його проведення торгова націнка на повернутий товар буде відкоригована:

Повернення товарів з торгової точки на склад

За цією ж схемою робимо операції з передачі товарів зі складу в неавтоматизовану торгову точку. Для обліку товарів в ній програма використовує рахунок 2822 «Товари в роздрібній торгівлі (в НТТ за продажною вартістю)». Таблична форма документа «Переміщення товарів» відрізняється від її виду при переміщенні в АТТ в зв'язку з тим, що в ній додано інформацію про ціну товару в НТТ.

Таблична форма документа Переміщення товарів

Відображення повернення товару на склад

При необхідності повернення товару на склад формуємо документ «Переміщення товарів», за яким будуть внесені зміни в облік товарів на складі-відправника і складі-одержувача, а також відкоригована торгова націнка в зв'язку з поверненням.

Відображення повернення товару на склад

Аналіз проводок, сформованих документом «Переміщення товарів», дозволить уникнути помилок не тільки в складському обліку, але в обліку роздрібної торгівлі.

Залишилися питання по цій темі? Зв'яжіться з нами, ми допоможемо вам розібратися!

*/

Ваша заявка прийнята!

Наш менеджер зв'яжеться з вами,
а поки ми пропонуємо дізнатися про важливі моменти роботи в BAS Бухгалтерія КОРП.