спілка автоматизаторів бізнесу оренда програм автоматизації

+38(093) 170-70-00 

sale@aktiv.ua

Як оформити відрядження в 1С:Підприємство ЗУП

(оновлено 20.08.2020)

*придумайте пароль, который будете использовать для входа

У сьогоднішній статті розглянемо детальний приклад оформлення посвідчення про відрядження в 1С:Підприємство Зарплата та управління персоналом 8.

1. Облік відряджень

Облік відряджень ведеться в підсистемі кадрового обліку, у відповідному документі «Відрядження організацій» (рис.1)

Облік відряджень

Поля «Організація» і «Відповідальний» заповнюються даними, спочатку зазначеними в налаштуваннях. Якщо у вашій базі міститься кілька підприємств, або ви хочете змінити відповідальну особу, ви завжди можете вибрати потрібний вам варіант із списку. В поле «Підстава відрядження» впишіть реквізити документа, на підставі якого співробітник вирушає у відрядження (наприклад, наказ).

2. У розділі «Працівники» ви можете:

Сформувати список працівників по кнопці «Заповнити» Таблицю можна заповнити автоматично по кнопці «Підбір», в режимі формування переліку потрібні вам критеріям (рис.2) або просто по кнопці «Додати».

Сформувати список працівників

Звільнити ставку Даний прапорець встановлюється в разі, якщо на місце працівника, направленого у тривале відрядження, приймається або перекладається інший співробітник.

Нагадати. При установці прапорця під час проведення документа буде зареєстровано нагадування про оформлення повернення співробітника на роботу (меню Кадровий облік організації - Кадровий облік - Зайнятість - Повернення на роботу організацій). Якщо ви не встановите прапорець, то співробітник буде вважатися повернулися на роботу з наступного дня після завершення зазначеного терміну відрядження.

Мета . Інформація береться з утримання службового завдання.

Поля «С» і «За». У них вказується період перебування працівника у відрядженні.

Також ви можете вказати відповідні дані в полях «Час перебування в дорозі» і «Джерело фінансування».

3. Перевірка

Під час проведення документа 1С:Підприємство перевіряє чи прийняті на роботу і не звільнені співробітники, що направляються у відрядження. Якщо така ситуація буде виявлена, програма видає відповідне сповіщення про помилку (рис.3).

Перевірка чи прийняті на роботу і не звільнені співробітники

На підставі документа «Відрядження організацій» ви можете ввести документ «Повернення на роботу організацій». В цей документ переноситься перелік працівників, навпроти яких встановлювався прапорець «Нагадати», і вказуються дати повернення з відряджень.

4. Де в 1С:Підприємство посвідчення про відрядження

За документом «Відрядження організацій» ви можете отримати для кожного співробітника форму посвідчення про відрядження. Для цього скористайтеся кнопкою «Друк» (рис.4).

посвідчення про відрядження

Сподіваємося, наша стаття про те, як в 1С:Підприємство провести відрядження була корисною для вас! В одній з наступних статей ми докладно розглянемо тему того, як розрахувати середню зарплату за час відрядження в 1С:Підприємство.

*/

Ваша заявка прийнята!

Наш менеджер зв'яжеться з вами,
а поки ми пропонуємо дізнатися про важливі моменти роботи в BAS Бухгалтерія КОРП.