спілка автоматизаторів бізнесу оренда програм автоматизації

+38(093) 170-70-00 

sale@aktiv.ua

Як оновити довідник "Податкові інспекціі" після зміни ревізитів?

(оновлено 09.06.2021)

*придумайте пароль, который будете использовать для входа

Користувачі 1С:Підприємство рідко згадують про необхідність своєчасних оновлень програми. Але коли застарілі дані впливають на точність роботи, зміни необхідні. У цій статті ми розповімо про те, як оновити довідник «Податкові інспекції» в 1С:Підприємство після зміни реквізитів.

Структура довідника «Податкові інспекції»

Щоб завантажити регламентовану звітність, важливо звернути увагу на структуру довідника «Податкові інспекції». Коли реквізити податкових інспекцій змінюються, варто оновити ці дані і в 1С:Підприємство.

На прикладі зміни назви органу державної податкової служби, розглянемо як зробити поновлення потрібного довідника.

Автоматичне заповнення "Податкових інспекцій"

Для автоматичного заповнення «Податкових інспекцій», з файлу str_sti.XML завантажуємо потрібні нам дані. Файл повинен знаходиться в папці з шаблонами оновлень конфігурацій. Щоб дізнатися точне розташування цієї папки потрібно відкрити вікно запуску конфігурацій і натиснути кнопку «Налаштування».

Для завантаження файлу str_sti.XML, відкриваємо довідник «Податкові інспекції», знаходимо на командній панелі кнопку «Завантажити» і натискаємо її.

Після цього, в поле «Ім'я файлу (* xml):» вказуємо шлях до файлу str_sti.XML. На скріншоті нижче, ви можете побачити приклад

Діючі податкові інспекції потраплять в ваш довідник відразу після натискання кнопки «Виконати». Тепер вони перебувають у папках з назвами областей.

Де взяти запис по вашому підприємству?

Коли довідник «Податкові інспекції» буде оновлено, заходимо в меню «Операції» ― «Довідники» ― «Організації», скориставшись кнопкою «Перейти» ― «Коди організації». Тут потрібно взяти запис по вашому підприємству, дуже важливо не забути дату з якої використовується нова назва або інший реквізит, і вибрати з папки з назвами областей і міст, податкову інспекцію, в яку ваше підприємство подає звітність.

Після того, як зміни будуть збережені, перезаповнимо регламентований звіт.

Щоб бути в курсі актуальних оновлень довідника «Податкові інспекції», варто стежити за загальними оновленнями вашої конфігурації. Але буває, що оновлення довідника відбувається і між оновленнями конфігурацій. Тоді довідник можна завантажити з сайту Державної фіскальної служби України з зовнішнього файлу.

Сподіваємося стаття була корисна для вас і допомогла розібратися в питанні. Якщо ви хотіли б щось уточнити, пишіть нам в коментарях.

*/

Ваша заявка прийнята!

Наш менеджер зв'яжеться з вами,
а поки ми пропонуємо дізнатися про важливі моменти роботи в BAS Бухгалтерія КОРП.