спілка автоматизаторів бізнесу оренда програм автоматизації

+38(093) 170-70-00 

sale@aktiv.ua

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 147

Графік відпусток у конфігурації “Зарплата і управління персоналом для України”

(оновлено 09.02.2021)

*придумайте пароль, который будете использовать для входа

Узгоджений графік відпусток працівників дозволяє підприємству своєчасно передбачити можливі суміщення та заміни, а працівникам, завчасно знаючи період відпустки, дає можливість планувати її з найбільшою користю для відпочинку й оздоровлення. Тож розглянемо в цій статті, як створити графік відпусток у конфігурації “Зарплата і управління персоналом для України” за допомогою спеціального документа.

Створення графіку відпусток

Перейти до створення нового документа “Графік відпусток” можна в меню “Кадровий облік організації” ― “Кадровий облік” ― “Відпустки” ― “Введення графіка відпусток”:

Створення нового документа Графік відпусток

Також його можна знайти на робочому столі на закладці “Кадровий облік”:

Графік відпусток у закладці Кадровий облік

Створимо новий документ. Автоматично таблична частина документа заповнюється за однією з двох опцій, доступних по кнопці “Заповнити”:

Автоматичне заповнення  документа

Окрім цього, є можливість заповнення документа вручну вибором окремих працівників із загального списку, який відкривається за кнопкою “Підбір”.

Приклад заповнення графіку відпусток

Для прикладу заповнимо документ автоматично списком працівників. Попередньо може виконати необхідні налаштування списку за допомогою обробки:

Заповнимо документ автоматично списком працівників

Після налаштування список буде перенесений до табличної частини документу за кнопкою “Виконати”. Табельні номери, ПІБ працівників будуть заповнені автоматично, а дати початку і закінчення відпусток заповнюються вручну вибором із календаря:

Заповнення табельних номерів та ПІБ працівників

Заповнений графік зберігаємо. В цей момент йде перевірка несуперечливості створеного графіка.

Графік відпусток може бути створений як самостійний документ, так і на підставі документа “Планування відпустки”. Доступ до нового документа з планування у розділі “Управління персоналом” ― “Персонал” ― “Відпустки” ― “Запланувати відпустку”. За цим же шляхом можна знайти і раніше створені документи, але в журналі “Документи планування відпусток”

Журнал Документи планування відпусток

На підставі узгодженого і проведеного документа “Планування відпустки” створюємо графік:

Створюємо графік відпусток

Наявність проведеного узгодженого документа “Планування відпустки” також дозволяє заповнити графік відпусток автоматично за даними управлінського графіка відпусток:

Заповнити графік відпусток автоматично

Друкована форма графіка реалізована діаграмою для аналізу запланованих відпусток за періодами та підрозділами організації:

Друкована форма графіка

Графік відпусток ― один з простих, але важливих документів кадрового обліку, тож сподіваємося, що наш матеріал буде корисним вам у роботі і допоможе уникнути помилок при його створенні.

*/

Ваша заявка прийнята!

Наш менеджер зв'яжеться з вами,
а поки ми пропонуємо дізнатися про важливі моменти роботи в BAS Бухгалтерія КОРП.