спілка автоматизаторів бізнесу оренда програм автоматизації

+38(093) 170-70-00 

sale@aktiv.ua

Формування податкових накладних в роздрібній торгівлі

(оновлено 20.08.2020)

*придумайте пароль, который будете использовать для входа

Розробники 1С:Підприємство заявили, що з 2018 року всі користувачі 1С:Підприємство Бухгалтерія 8 повинні перейти на нову редакцію 2.0. Тому в даній статті ми хочемо докладніше розповісти про зміни, які відбулися у формуванні податкових накладних та заповнення їх номенклатурними складом.

Розберемо на прикладах всі тонкощі відображення інформації в роздрібних торгових точках з деталізацією по відокремленим підрозділам.

Загальні відомості

У роздрібній торгівлі облік продукції фіксується методом оцінки товару, а також типом торгової точки. Якщо потрібно оформити цю інформацію як електронну структурних одиниць, скористайтеся документом «Відокремлений підрозділ».

Щоб показники документа відображалися коректно, його потрібно попередньо налаштувати:

  • Встановіть прапорець навпроти «За відокремленим підрозділам» в регулюванні характеристик обліку. Активація цієї опції вказує на поповнення валютних коштів на рахунку.
поповнення валютних коштів на рахунку
  • Далі в параметрах облікової політики потрібно поставити галочку навпроти «Вести облік грошових коштів по відокремленим підрозділам». Це дозволить переміщатися коштами всередині документів.
облік грошових коштів по відокремленим підрозділам

Відзначимо, що вкладка «Грошові кошти» буде відображатися в регулюванні облікової політики тільки по завершенню установки галочки навпроти пункту «За відокремленим підрозділам» в параметрах обліку.

Формування податкової накладної

Відобразити реєстрацію виторгу можна в надходженнях скориставшись документом «Прибутковий касовий ордер».

Для оформлення приходу виручки, в документі потрібно встановити прапорець навпроти пункту «За відокремленому підрозділу».

Формування податкової накладної

Виписка підсумкової податкової накладної в роздробі

Сформувати підсумкові накладні можна в автоматичному режимі. Для цього в журналі «Вихідні податкові документи» натисніть кнопку «Сформувати податкові накладні». Також в редакції 2.0 представлений спосіб формування дати за вказаною розкладом.

Виписка податкової накладної в роздробі на контрагента

Якщо вам необхідно виписати податкову накладну на певного контрагента, потрібно сформувати її док-м «Реалізація в роздріб платнику ПДВ з оподатковуваного ПДВ».

У слідстві, виручені кошти з щоденної реалізації товару/послуги, на які податкові документи не були виписані, будуть сформовані док-м «Формування податкових накладних по роздрібу».

Хочете швидко і безболісно почати працювати в новій редакції 2.0?

Рекомендуємо пройти сертифікований курс, де навчитеся впевнено використовувати інструментарій програми 1С:Підприємство, а також вивчіть особливості та нюанси ведення обліку в новій редакції.

Вдосконалюйте знання ведення бухгалтерського обліку з навчальним центром «Актив».

*/

Ваша заявка прийнята!

Наш менеджер зв'яжеться з вами,
а поки ми пропонуємо дізнатися про важливі моменти роботи в BAS Бухгалтерія КОРП.